“Το Προτείνω Ανεπιφύλακτα”
Κριτική για: Εν Τεχνών

Εν Τεχνών
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Πολύ Καλό Μαγαζί Με Ευγενέστατους Υπαλλήλους Και Ένα Πολύ Δυνατό Και Σταθερό Λέβελ Στο Φαγητό
Και Γενικότερα Μια πολυ Ωραία Ατμόσφαιρα Είτε Για Οικογένεια Είτε Με Φίλους...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, whoknowswho34

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απολαύσαμε εξαιρετικό μενού θαλασσινών, παράλληλα με επαγγελματικό μίτινγκ.
Ποιοτικότερα και εύγευστα φαγητά δύσκολα βρίσκεις στην αγορά.Μας άρεσε πολύ που το σερβίρισμα ήταν όμορφο εντυπωσιακό για φωτογράφιση.Οι τιμές πολύ λογικές,δεν φοβίζουν τον επισκέπτη, τηρουμένων των αναλογιών.Παρτε θάρρος και ζητήσετε να μιλήσετε με τους ιδιοκτήτες.Θα νοιώσετε πολύ καλά, γιατί είναι νέα παιδιά,με γνώσεις στην δουλειά τους, όνειρα και σεβασμό στον επισκέπτη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, A486GLgabrielt
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικά πιάτα,υπέροχες γεύσεις,με αγνά,ολόφρεσκα υλικά!!!!ειδικά τα ψάρια ήταν ολόφρεσκα!!Άμεση και φιλική εξυπηρετηση!!!Τα τραπέζια έχουν απόσταση μεταξύ τους και γενικά τηρούνται όλα τα μέτρα ασφάλειας!!!!Οι τιμές πολύ προσιτές!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, GKIOURTZZacharoula
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουνίου 2021

Πήγαμε με μια μικρή επιφύλαξη. Μπράβο τους! Πολύ καλό φαγητό για το είδος που προσφέρει και οι οικοδεσπότες μας ευγενέστατοι, γρήγοροι και γενικά πολύ καλοί επαγγελματίες…

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, 398apostolosl
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2021

Οικογενειακό μεσημεριανό γεύμα.
Είχαμε κάνει κράτηση από την προηγούμενη μέρα - αν και δεν χρειαζόταν. Παραγγείλαμε και το κυρίως ταυτόχρονα, ψάρια και θαλασσινά, καθότι θα είμαστε επτά άτομα.
Ο ιδιοκτήτης φιλικότατος και εξυπηρετικός.
Όσον αφορά το φαγητό, καταπληκτικό ψήσιμο στο ψάρι και τα θαλασσινά.
Η μόνη παρατήρηση που είχαμε ήταν λίγο under στο αλάτι και μας έλειπε ένα γλυκάκι στο τέλος.
θα ξαναπήγαινα σίγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
2  Ευχαριστούμε, ΠΑΝΟΣ Α

Εν Τεχνών: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Εν Τεχνών: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!