Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams
Travelocity
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2021

Αν και καθήσαμε μόνο 3 μέρες, το μέρος ητα φανταστικό. Το φαγητό πολύ νόστιμο και το σέρβις καταπληκτικό, τα παιδιά πραγματικά κάνουν ότι περνάει από το χέρι τους για μα περάσουμε μοναδικά χωρις να μας λείψει τίποτα. Ευχαριστούμε το διευθυντή που από την πρώτη κιόλας μέρα εξασφάλισε ότι όλα θα είναι εντάξει και θα περάσουμε αξέχαστα. Σας ευχαριστούμε πολύ. Ελπίζουμε στο μέλλον να επιστρέψουμε.

Ευχαριστούμε, Ogiatros
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2021

Ήταν 5 υπέροχες ημέρες που περάσαμε και πραγματικά μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι, η διαμονή μας φανταστική το προσωπικό κατάφερε
μας εξυπηρέτησε τέλεια τα φαγητά ήταν απόλαυση και σίγουρα θα το ξαναεπισκευθουμε , το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, dimitriosr656
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό ξενοδοχείο και στο εσωτερικό και στο εξωτερικό χώρο,έχει υπέροχους χώρους για μικρούς και μεγάλους, άψογη εξυπηρέτηση, καθαριότητα, πολύ καλό φαγητό.Τα λεφτά που ξοδευεις αξίζουν,θα ξαναέρθω.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Dimitris S
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021

Περάσαμε τέλεια, υπέροχος χώρος για μικρούς και μεγάλους, άψογη εξυπηρέτηση, καθαριότητα, καλό φαγητό.... Αξίζουν τα λεφτά που ξοδεύεις οι παροχές που λαμβάνεις !!! Σίγουρα εμείς θα έρθουμε ξανά! Και θα το προτείνω σίγουρα στους φίλους μας!!

Ευχαριστούμε, _S1968IB
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021

Υπέροχο ξενοδοχείο για οικογένεια Αλλα και ζευγάρια ! Ευγενέστατο προσωπικό ,πρόθυμο και πολυ εξυπηρετικοί ακομα και στα παιδιά .Συγχαρητήρια στους υπεύθυνους !! Άνετα και πολυ καθαρά δωμάτια , η πισίνα φανταστική !!! υπεροχα ολα σίγουρα θα τα πουμε ξανά!

Ευχαριστούμε, _F9196AS