StayForLong
Vio.com
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2022

Καθήσαμε μία εβδομάδα στο ξενοδχείο τον Ιούνιο. Η ευγένεια του προσωπικού και η οικειότητα που μεταδίδει ήταν το πρώτο που μου έκανε εντύπωση. Το δωμάτιο ήταν ανακαινισμένο και άνετο με φοβερή θέα στη θάλασσα. Αγαπημένος προορισμός ήταν το μυστηριακό ασπρόμαυρο μπαρ με υπέρχη θέα. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από την καθαριότητα, το δωμάτιο το τακτοποιούσαν κάθε μέρα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, fwteinhp2022
Ο/η Yannis Tsotsis, General Manager του Belvedere Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Σεπτεμβρίου 2022

Αγαπητή Φωτεινή, σας ευχαριστούμε για τα υπέροχα σας λόγια αναφορικά με το ξενοδοχείο Belvedere, το προσωπικό μας και η εξυπηρετικότητα του αποτελεί ένα από τα πλεονέκτηματα μας. Χαιρόμαστε που αναφερθήκατε στην καθαριότητα μας, η υγιεινή είναι προτεραιότητα μας. Ευχόμαστε να σας δούμε ξανά σύντομα!!
Τσώτσης Ιωάννης

Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2022

Επισκέφθηκα το ξενοδοχείο αρχές Ιουλίου, η θέση ειναι εκπληκτική με θέα στο Ιόνιο και το βουνό πίσω από το ξενοδοχείο. Η παραλία ήταν πεντακάθαρη και τα νερά μπλε. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Οι βραδιές ψυχαγωγίας πολύ ευχάριστες και διαφορετικές μεταξύ τους. Αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, katerinagew85

Αγαπητή Κατερίνα, σας ευχαριστούμε για το πολύ θετικό σχόλιο σας, αναφορικά με τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Η παραλία και τα διαυγή νερά της αποτελούν ένα ισχυρό πλεονέκτημα του ξενοδοχείου όπως και η εξυπηρετικότητα του προσωπικού μας. Είμαστε χαρούμενοι που απολαύσατε τις τρεις βραδιές ψυχαγωγίας μας και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε ακόμη μια φορά.
Τσώτσης Ιωάννης

Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2022

Πολυ καθαρό δωμάτιο. Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Ωραίο φαγητό. Ξεχωριστή αναφορά στην κυρία Πηνελόπη στην υποδοχή που ήταν πάντα χαμογελαστή και πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει σε ο, τι χρειαστηκαμε. Θα το επισκεφτούμε ξανά σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, mariatO1476MI
Ο/η Yannis Tsotsis, General Manager του Belvedere Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2022

Αγαπητή Μαρία, σας ευχαριστούμε για την θετικότατη κριτική σας, το φιλικό προσωπικό αποτελεί ένα ισχυρό μας πλεονέκτημα, και μας χαροποιεί που το αναδείξατε στο σχόλιο σας. Ευχαριστούμε ακόμη μια φορά για την θετική κριτική και αδημονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά.
Γιάννης Τσώτσης

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018

Μόλις γυρίσαμε από την Κέρκυρα και το ξενοδοχείο. Πραγματικά ικανοποιημένοι! Το ξενοδοχείο είναι αυτό ακριβώς που περιμέναμε. Ένα καλό 3αστερο! Καθαρό, καλό και προσεγμένο φαγητό, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Στην ουσία είναι αυτό που πληρώσαμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, elbel63
Ο/η BELVEDEREHOTEL, Διευθυντής του Belvedere Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητή Elbel,

Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου σχόλια. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι κάποια στιγμή στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξερετικο ξενοδοχείο πολύ καθαρά δωμάτια το πρωσωπικο πολύ εξυπηρετικό πολύ καλή γευστική και ποιοτική κουζίνα η πισίνα πεντακάθαρη πολύ καλές και ενδιαφέρουσες εκδηλώσεις πολύ καλός σεφ στο μπαρ ήπιαμε πολύ καθαρά κοκτέιλ

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, sidiropoulosi

Αγαπητέ Κε. Σιδηρόπουλε,

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια. Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.