“Ωραιο μέρος ”
Κριτική για: Μελωδια cafe-bar

Μελωδια cafe-bar
Περιγραφή: Η καφετέρια Μελωδία βρίσκεται στην πλατεία της μαγευτικής Μακρινίτσας Πηλίου.Σερβίρονται πρωινά,όλων των ειδών καφέδες,γλυκά,ποτά και πιτσα. Επίσης διαθέτει ένα όμορφο μπαλκόνι με θέα την πόλη του Βόλου και τον Παγασητικό Κολπο
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλη τοποθεσία με ωραια θεα αλλα μεχρι εκει. Καφες νερο τουαλετες οχι καθαρες παρόλο που δεν ειχε κόσμο.

Ευχαριστούμε, ΓΙΑΝΝΗΣ Ρ

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

3ήμερο καθαρας Δευτέρας, κακη ποιοτητα καφε και τα γλυκα απο την καταψυξη... ζεσταμένα και απαίσια σε όψη και γευση! λυπηθήκαμε τα λεφτα που δωσωμε!

Ευχαριστούμε, ioantaxidia
Ο/η Νικος Ε, Ιδιοκτήτης του Μελωδια cafe-bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Φεβρουαρίου 2018

Προφανως θα πεσατε ΄΄ θυμα ΄΄της διπλανης καφετεριας(που ηταν ανοιχτη το τριημερο) και εχουμε κοινα σκαλοπατιαΠοτε δεν ειχαμε κανενα παραπονο για τα γλυκα μας σε 22 χρονια λειτουργιας .Η ποιοτητα των καφεδων και των γλυκων μας ειναι εξαιρετικη. και γιαυτο μας προτιμαει ο κοσμος

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ ωραίο μαγαζι! Οι καφέδες μέτριοι κ τα γλυκά που παραγγείλαμε ήταν μπαγιατικα κ ξανά ζεσταμενα στα μικροκύματα που μας έφεραν αηδία μόλις τα δοκιμάσαμε!Ο κύριος που μας εξυπηρέτησε βαριόταν που ζούσε κ φυσικά απόδειξη ούτε για δείγμα!

Ευχαριστούμε, Aggelikimv

Καλησπερα σας.Τα τριημερα και γενικα οποτε εχει πολυ κινηση(Χριστουγεννα ,Δεκαπενταυγουστος)ανοιγει η διπλανη καφετερια,που εχει κοινα σκαλοπατια με την δικια μας.Ειμαστε 22 χρονια μαγαζι με συνεχη λειτουργια και προσεχουμε την ποιοτητα τοσο των καφεδων μας οσο και των γλυκων μας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018

Βρέθηκα με μεσοβδόμαδα στην Μακρυνιτσα και ο ιδιοκτήτης μας αντιμετωπισε σαν να ήταν φίλος μας χρονια,όμορφος ζεστός χώρος και καλο τσίπουρο!!!

Ευχαριστούμε, Lefteris P
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστό μαγαζί. Ειδικά αν κάτσεις δίπλα στο τζάκι. Στα ακριανά τραπέζια έχει και θέα. Ωραία χαλαρή μουσική με πάρα πολύ καλές τιμές. Ακόμα πιο ωραίος ο εξωτερικός χώρος όπου έχει ωραία θέα και εξαιρετική διακόσμηση.

Ευχαριστούμε, SPYROS N

Μελωδια cafe-bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μακρυνίτσα, Βόλος

Μελωδια cafe-bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!