Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
StayForLong
Η κριτική έγινε: 11 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε 2 βράδυα και ηταν ολα καταπληκτικά! Το πρωινό διπλα στο τζακι,η θεα, το δωματιο! Βρίσκεται Λιγα μετρα απο το κέντρο του χωριού! Οι ανθρωποι τοσο ζεστοι και φιλικοι σε κανουν να νιωθεις σπιτι σου! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, andr0maxie
Η κριτική έγινε: 18 Δεκεμβρίου 2016

'Ολα ήταν άψογα το δωμάτιο ήταν εξαιρετικό ευρύχωρο με πολλές αντίκες κάτι που σε κατατοπίζει αμέσως σε σχέση με το που έχεις έρθει το κρεβάτι ήταν ωραίο μεγάλο με ωραίο στρώμα και επίσης ήταν καθαρό.Το πρωινό ήταν κάτι παραπάνω από πλουσιοπάροχο σπιτικό ακριβώς οτι θέλεις όταν βρίσκεσαι σε ένα τέτοιο κλίμα.Οι ιδιοκτήτες πάρα πολύ φιλικοί και μας το έδειξαν αμέσως μόλις ήρθαμε με ένα τσιπουράκι για το καλωσόρισμα και αυτό που μου άρεσε ιδιαίτερα ήταν το γεγονός πως η ατμόσφαιρα ήταν παρεειστικη καθώς στο κεντρικό σαλόνι μαζέυτηκαν όλα τα άτομα απο τα δωμάτια η σχεδόν όλα και τραγουδούσανε μέχρι πρωίας.Το μόνο αρνητικό κάτι που δεν είχε να κάνει όμως με τον ξενώνα ήταν πως κάτσαμε μόνο για μια μέρα ενώ επρεπε να μείνουμε για τουλάχιστον 3 κάτι που συνιστώ σε όσους θα διαβάσουν το σχόλιό μου και θέλουν να πάνε είναι να ταξιδέψουν για παραπάνω απο 3 διανυκτερεύσεις καθώς θα περάσουν σίγουρα καλά

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Ιερεμίας Σ
Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πολύ ωραίο αρχοντικό που μενοντας εκει νομιζεις οτι βρισκεσαι σε αλλη εποχη.Δωμάτια με τζακι και θεα τον Βολο και τον Παγασητικο...Ενα πρωινό που τρωγωντας το δεν θες να φας για ολη την μερα...απο τα χερια της Βικυς...και την επιμελεια του Στεφανου

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, MRNKSF
Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2016

2 διανυκτερευσεις, 2 απίστευτοι άνθρωποι! Η κυρία Βικυ και ο κύριος Στεφανος σε κάνουν να νιώθεις σαν το σπίτι σου! Διακρυτικοι, ευγενικοι, φιλικοί! Το δωμάτιο ήταν επίσης άψογο! Πεντακάθαρο και διακοσμημένο ακριβώς όπως έπρεπε κΙ όπως ταιριάζει σε ένα αρχοντικό εκείνης της εποχής! Όλος ο χωρος σε έκανε να μην θέλεις να φύγεις! Η θεα απίστευτη! Σου κόβει την ανάσα αφού μπορείς και βλεπεις όλο τον βολο!! Τέλος, πρωινό σαν αυτό που φαγαμε δεν υπάρχει πουθενά!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, nikoliss4
Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2016

Μειναμε 3 βραδυα στο αρχοντικο και νιωσαμε σαν να ειμασταν σπιτι μας. Οι ιδιοκτητες ηταν πολυ φιλικοι. Αυτο ομως που μας εμεινε περισσοτερο ηταν το πρωινο. Τρωγαμε τοσο πολυ που ξανατρωγαμε το βραδυ παλι. Η θεα απιστευτη και τα δωματια παραδοσιακα οπως τα βλεπαμε στις φωτογραφιες

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, kostasstp78