Vivi K

Μακρυνιτσα _ Βόλος

Κριτική για: 1822 Makrinitsa Suites
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 1 Δεκ 2022μέσω κινητής συσκευής
Υπέροχη απόδραση!!!
Το Πήλιο μοναδικό, η φύση εξαιρετική, υπέροχη φιλοξενία στα Αρχοντικά Καραμαρλης!!!
Μυρωδιές χωριού, γαλήνη, ομορφιά μοναδική!
Ο Βόλος μια υπέροχη πόλη με όμορφους ανθρώπους και θετική ενέργεια!!
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
  • Vio.com
    83 €
5.3 χλμ. από 1822 Makrinitsa Suites
Μακρυνίτσα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 3 Απριλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στην σουίτα Εκάτη, ήταν υπέροχη παραδοσιακή με μοντέρνες πινελιές, αρκετά μεγάλη. Το μπάνιο ήταν εξαιρετικό. Πολύ καθαρό και το πρωινό υπέροχο με μαρμελάδες και προϊόντα του τόπου, όλα χειροποίητα και κάθε μέρα διαφορετικό. Η θέα εκπληκτική!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, marcellaton
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2022

Η διαμονή μας ήταν από 30/12/21 έως 3/1/22 και συγκεκριμένα στην σουίτα Αργώ! Το κατάλυμα από θέα φανταστική, το πρωινό πλουσιοπάροχο, η καθαριότητα καθημερινή και η συμπεριφορά-φροντίδα των υπευθύνων ήταν καθόλα άψογη με αποτέλεσμα να νιώθεις οικία μαζί τους. Ευχαριστούμε πολύ τις κύριες Αναστασία και Αρετή! Τα μόνα αρνητικά στοιχεία του καταλύματος είναι τα εξής: μικρή ντουλάπα για τα ρούχα και η ανύπαρκτη ηχομόνωση της σουίτας. Το ταβάνι είναι ξύλινο και πάτωμα της επάνω σουίτας η οποία φιλοξενούσε οικογένεια όπου δεν σέβονταν τίποτα! Δυστυχώς όμως πολύ σοβαρό για εμάς που πήγαμε για 5 ημέρες να χαλαρώσουμε και δεν τα καταφέραμε!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, C2706NG_
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα καταπληκτικά !!
Απίστευτη θέα και υπέροχες σουίτες !! Απιθανο παραδοσιακό πρωινό !! Ηρεμία ησυχία και τρομερή καθαριότητα !!
Το προσωπικό πάντα πρόθυμο για την καλύτερη εξυπηρέτηση !! Κατάλληλο για οικογένειες μέχρι 4 άτομα και για ζευγάρια !

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Ευχαριστούμε, nikolaost242
Ο/η Hotel, Υπεύθυνος του 1822 Makrinitsa Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2022

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να γράψετε μια τόσο υπέροχη κριτική. Εκτιμούμε βαθύτατα τα ευγενικά σας λόγια και την αξιολόγησή σας. Είναι πάντα χαρά μας να ακούμε ότι οι επισκέπτες μας απόλαυσαν τις διακοπές τους μαζί μας.

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021

Υπέροχη θέα, υπεροχο δωματιο και όλα καθαρά! Η κυρια Αρετή η οποία μας υποδέχτηκε ήταν άψογη! Μας εξυπηρετησε και μας φιλοξένησε με τον καλύτερο τρόπο! Το πρωινό της ήταν φανταστικό και κάθε μερα είχε και μια διαφορετική πινελιά! Θα το επισκεφτούμε στο μέλλον ξανα για να απολαύσουμε την υπέροχη φιλοξενία της.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, K2247OH_
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021

Υπέροχη θέα!!!!! Εξαιρετική σουίτα!!! Όλα πεντακάθαρα και τακτοποιημενα! Όμορφη διακόσμηση και παράλληλα σεβασμός στο παραδοσιακό στιλ. Νιώσαμε πολύ άνετα από την πρώτη στιγμή. Μας υποδέχτηκε η κυρία Αρετή με ένα ζεστό χαμόγελο. Το πρωινό μας το ετοίμαζε εκείνη και κάθε μέρα ήταν διαφορετικό με νέες εκπλήξεις! Οποτεδήποτε χρειάστηκε κάτι μας εξυπηρέτησε άμεσα και καλοσυνατα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, H6194ACkaterinaa