“Πηλιορείτικη κουζινα”

Κάρδαμο Οινομαγειρείον
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο τοπίο κ τοποθεσία.πεντανοστημο φαγητό κουζίνας Πηλίου.Σπετσοφαι.μοσχαρακι με μανιτάρια κ χυλοπίτες.τσαλαφουτης κ αρνίσια παιδάκια...όλα εκπληκτικα

Ευχαριστούμε, ΙΩΑΝΝΗΣ Π

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απλές γεύσεις, λιτό μαγαζί.
Πήραμε τις χυλοπίτες με το μοσχαράκι, μια τηγανιά κοτόπουλο , το χαλούμι με τη μαρμελάδα ντομάτας, πατάτες τηγανητές και τη σαλάτα με το παντζάρι και το γιαούρτι μαζί με ένα μπουκάλι κρασί. Όντας περίεργος στις γεύσεις μου , η ικανοποίηση που πήρα ήταν η μέγιστη!
Υπέροχη θέα ,ευγενικότατο προσωπικό γρηγορη και προσεγμένη εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, george_mavrithalassa
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020

Το ότι δεν θα φάω το τέλειο φαγητό ήταν δεδομένο αλλά η αγένεια συγκεκριμένης σερβιτόρας ξεπερνάει κάθε τι αντιεπαγγελματικο έχω δει ,ύφος χιλίων καρδιναλίων και ένα μόνιμο υφάκι που σε κάνει να νιώθεις ότι τις χρωστάς ...!!!
Ξέχασα να γράψω το βασικό , η στάση απέναντι στα παιδιά μας με έκανε να νιωσω λες και τα έχω εσώκλειστα σε μεσαιωνικό αναμορφωτήριο!!!

4  Ευχαριστούμε, gavrilidisg
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετική κουζίνα. Όλα ήταν πολύ νόστιμα και φρέσκα. Μερίδες μεγάλες. Πεντακάθαρο μαγαζί και πολύ προσεγμένα όλα!!!! Τοποθεσία καλή με άψογη θέα . Η εξυπηρέτηση ήταν επίσης παρά πολύ καλή. Ευγενικοί όλοι ... θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα σε όλους όσους βρίσκονται κοντά στην περιοχή!

Ευχαριστούμε, ralitokar
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη θέα και πολύ νόστιμο φαγητό! Τιμές κανονικές και γρήγορη εξυπηρέτηση δεδομένου ότι πήγαμε καθημερινή. Σίγουρα θα ξαναπήγαινα!

Ευχαριστούμε, tsivasiliki

Κάρδαμο Οινομαγειρείον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μακρυνίτσα, Βόλος

Κάρδαμο Οινομαγειρείον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.