Tripadvisor

“Εξαιρετικό από όλες τις απόψεις ”

Κάρδαμο Οινομαγειρείον
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Για αυτό το μαγαζί μόνο θετικά μπορείς να πεις. Πήγαμε Κυριακή μεσημερι και το μαγαζί ήταν φισκα. Η κοπέλα στην υποδοχή ευγενέστατη μας ενημέρωσε ότι αν θέλουμε μπορούμε να περιμένουμε 5 - 10 λεπτάκια καθώς ζητήσανε απόδειξη και θα έφευγαν. Αποφασίσαμε να περιμένουμε και η απόφαση μας δικαίωσε καθώς όχι μόνο κράτησαν την προτεραιότητα σε όσους περιμένανε, μας τακτοποιήσαν άμεσα, και το φαγητό όπως και η εξυπηρέτηση ήταν εξαιρετικά. Συστήνω ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, EiriniFo

Πολυ νοστιμα πιατα. Μοσχαρισια ουρα, μοσχαρισια φιλετινια με ταλιατελες και κατσικακι λεμονατο. Ολα θεσπεσια!Ο πουρες θαυμασιος. Η ατμοσφαιρα πολυ ωραια. Παρολο που πηγαμε μαγκωμενοι μετα απο τις κριτικες που διαβασαμε απο αρκετους για τη συμπεριφορα, εμεις αντιμετωπισαμε ευγενικους ανθρωπους που μας εξυπηρετησαν με χαμογελο αν και τους παιδεψαμε λιγακι με τις απαιτησεις μας και τις αλλαγες στα συνοδευτικα των πιατων. Οπωσδηποτε θα ξαναπαμε!

1  Ευχαριστούμε, Antonia K
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Βρεθηκαμε στο μαγαζι 31/12/19 κ είμαστε τυχεροί γιατί πήγαμε απόγευμα κ βρήκαμε. Πολυ ωραια διακόσμηση κ πολύ φιλικό περιβάλλον. Το φαγητό τους πάρα πολυ καλό. Εχει πάρα πολύ ωραια θεα.. Κ το τζάκι ζεσταίνει τον χώρο..

Ευχαριστούμε, keranas88
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2020

Πάρα πολύ καλό φαγητό, και οι σαλάτες και τα μαγειρευτά και τα πιάτα ημέρας πολύ προσεγμένα. Έχει ένα θέμα με τις κρατήσεις (πότε λένε ότι κάνει, πότε δεν κάνει) που πρέπει να διορθωθεί γιατί χαλάει την εικόνα του. Για χειμώνα, μόνο μέσα που όμως έχει 7-8 τραπέζια

Ευχαριστούμε, giannackis
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν μέτριο για μένα αν και έχει πολύ διαφήμιση το μαγαζί, σχέση τιμής και ποιότητας το κατατάσσω σε ακριβό με μέτρια ποιότητα

Ευχαριστούμε, H2883EB_

Κάρδαμο Οινομαγειρείον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μακρυνίτσα, Βόλος

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας
Πορταριά, Βόλος

Κάρδαμο Οινομαγειρείον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!