“Το καλύτερο ”

Κάρδαμο Οινομαγειρείον
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Στην πιο όμορφη γειτονιά της Μακρυνίτσας βρίσκεται το Κάρδαμο, η θέα θα σας εντυπωσιάσει όπως και η υποδοχή απ την οικοδέσποινα του μαγαζιού και τον χαμογελαστό Σπύρο.. Το φαγητό είναι υπέροχο, μας άρεσαν όλα.. Σίγουρα θα πάμε ξανά..
Σας ευχαριστούμε πολύ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, W7713UK_

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί με ωραία θέα. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό τα πιάτα υπέροχα αλλά είναι λίγο ακριβό. Αλλά τα φαγητά φοβερά

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 472elenitr

Εξαιρετικό φαγητό, εξαιρετική εξυπηρέτηση! Με ωραία θέα,και ωραίο περιβάλλον!! Πιάτο ημέρας φιλέτινια με χυλοπίτες... ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΌ!! Θα ήθελα πολύ να ξαναπάω!

Ευχαριστούμε, Dimitris D

Από που να αρχίσω.... Εξυπηρετηση.... Φαγητο.... θέα.... Οι πίτες απίστευτες κ το μοσχαράκι με τις χυλοπίτες απλά θεϊκό!!!! Κλείστε τραπέζι όμως πριν!

Ευχαριστούμε, Vaso G
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μας το προτεινανε, διαβάσαμε στο Internet και τελικά το επιλέξαμε. Οι μερίδες μεγάλες και οι γεύσεις μοναδικές. Ότι πήραμε ήταν τέλειο τα κρέατα τέλεια ψημένα, ακόμα και οι μακαρονάδα που πήραν τα παιδιά ήταν πολύ καλή. Μας έκανε εντύπωση ότι η κοπέλα που μας έπαιρνε παραγγελία μας είπε ότι πήραμε αρκετά και είμαστε μια χαρά ενώ θα μπορούσε ως τουρίστες να μας αφήσει να παραγγέλνουμε χωρίς περιορισμό.

Ευχαριστούμε, _U5857QG

Κάρδαμο Οινομαγειρείον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μακρυνίτσα, Βόλος

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας
Πορταριά, Βόλος

Κάρδαμο Οινομαγειρείον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!