“'Απόλαυση' όνομα και πράγμα!”
Κριτική για: Απόλαυση

Απόλαυση
Περιγραφή: Κάθε δρόμος έχει τα δικά του χρώματα, τις δικές του εικόνες και τέλος το δικό του μοναδικό προορισμό. Περπατώντας στην όμορφη Μακρινίτσα, σε ένα από τα γραφικά καλντερίμια της, θα συναντήσετε την ταβέρνα μας η "Απόλαυση". Εκεί μπορείτε να απολαύσετε τις γεύσεις που δημιουργήσαμε για εσάς. Οικογένεια Χατζηγιάννη
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Από που να ξεκινήσω. Από το εξυπηρετικό κύριο που μας σέρβιρε, από την εκπληκτική θέα, από το υπέροχο φαγητό? Ήταν όλα εξαιρετικά πρώτη φορά που πήγαμε με τον σύντροφο μου και είμαι σίγουρη ότι θα ξαναπάμε.. Πραγματικά πολλά συγχαρητήρια!

Ευχαριστούμε, Argurw t

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Σέρβις αργό, φαγητό κατω από το μέτριο, νερό χλιαρό, καφές αθλιος (μάζεματα καφέ) ευγένεια κ επαγγελματικοτητα πουθενά κ όχι μόνο φέτος αλλά κ πέρυσι που ξαναηρθαμε κ είπαμε να δώσουμε μια δεύτερη ευκαιρία. Εύχομαι την βελτίωση κ να καταλάβετε ότι ο κόσμος δεν είναι τουρίστας μόνο περαστικός γιατί υπάρχουν άνθρωποι που έρχονται συχνά στο πηλιο κ από στόμα σε στόμα όταν προκειται κ για μαγαζί σε τοποθεσία στολίδι δημιουργείτε κακή άποψη γενικότερα.Με αυτό τον τρόπο πραγματικά αχρηστευετε την πιο όμορφη τοποθεσία του χωριού.... Κριμα

Ευχαριστούμε, N1101XS_
Ο/η Maria_Xatzigianni, Ιδιοκτήτης του Απόλαυση, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2020

Μάλλον μας περάσατε για κάποιο άλλο μαγαζί. η ταβέρνα απόλαυση σερβίρει μόνο φαγητό και όχι καφέ.

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020

Πολυ καλό φαγητό,ποιοτικό και αψογη εξυπηρετηση.Το ψωμι και οι πιτες ηταν σπιτικα τα φτιαχνουν μονοι τους και μας αρεσαν πολυ!Και το τσιπουρο για το καλοσωρισμα ηταν εξαιρετικό. Τα φιλετακια με το ροκφορ ηταν η δικη μου επιλογη και ηταν πολυ νόστιμα.

Ευχαριστούμε, Marthakar
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική ταβέρνα με ωραίες επιλογές φαγητών σε προσιτές τιμές και τέλεια θέα. Η εξυπηρέτηση άψογη.

Ευχαριστούμε, 170_leni_
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2020

Ένα από τα καλύτερα μαγαζιά στην Μακρινίτσα με γνήσια προϊόντα
Όλα φρεσκομαγειρεμενα οι πίτες χειροποίητες
Το σέρβις η θέα άψογα το κατσικάκι με πατάτες στον Πέτρο φούρνο τέλειο σας το προτείνω
Οι κολοκυθοκεφτέδες τα ντολμαδάκια όλα χειροποίητα
Θα ξαναπαω

Ευχαριστούμε, A6676JDgeorgek

Απόλαυση: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μακρυνίτσα, Βόλος

Απόλαυση: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!