“Μην το προτιμήσεις”
Κριτική για: Βαλαουρας

Βαλαουρας
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κακή ποιότητα φαγητού και αργεί πολύ το φαγητό. Καλή θέα αλλά δεν ανταποκρίνεται το φαγητό στην αισθητική του μαγαζιού. Μεγάλη δυσανασχετηση όλων των πελατών για την αργοπορία στο σέρβις του φαγητού. Ακριβό δίχως λόγο. Δεν το συνιστούμε ιδίως αν έχετε μικρά παιδιά

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, Neli A

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2022

Πραγματικά πολύ καλό φαγητό παραγγείλαμε ένα ριζοτο θαλασσινών και γαριδομακαρονάδα και τα 2 ήταν υπέροχα η φρεσκάδα των θαλασσινών ήταν εμφανής, η Αλίκη που μας σερβίρε πολύ εξυπηρετική χαμογελαστή, ότι μας πρότεινε ήταν εξαίσιο. Αυτή θα είναι ο πρώτος λόγος που θα ξαναπάμε και φυσικά το φαγητό τους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, mariatT6587XP
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο μαγαζι!!! Νοστιμες γευσεις,το service πολυ ευγενικο.Η τοποθεσια καταπληκτικη!Σιγουρα θα ξαναπαμε οταν επισκεφτουμε παλι την πολη

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, giorgiocH6584DF
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2022

Εκεί που νομίζεις ότι θα ξαποστάσεις δίπλα στη παραλία σε ένα απο τα πολλά καταστηματα εστίασης του είδους ,που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι παραπάνω απο το αναμενόμενο τόσο σε ποιότητα service και τιμή ,νασου και μία γλυκία έκπληξη που θα με κάνει προσωπικά να το επισκεφθω ξανά κ ξανά όταν μας φέρει ο δρόμος...
Ευχάριστος προσεγμένος χώρος,καθαρός το κυριότερο,τιμές φθηνές σε σχέση με τη ποιότητα των πιάτων που προσφέρουν ,θα εστιάσω όμως και στο ποιοτικό service της κοπέλας που μας εξυπηρετησε με το δροσερό της χαμόγελο,απάντησε όλες τις δύσκολες ερωτήσεις της συζύγου....και κυρίως διατηρησε τον επαγγελματισμό της μέχρι και την έξοδο μας απο το κατάστημα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, yiannisk529
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2022

Συγχαρητήρια θερμά στην υπέροχη εξυπηρέτηση και υποδοχή του μαγαζιού και πιο συγκεκριμένα στη σερβιτόρα που έχετε. Μας βοήθησε μας πρότεινε με το χαμόγελο τι να φάμε και ένα πολύ καλό κρασί.Το φαγητό ήταν εξαιρετικό. Φάγαμε πολύ καλά σε υπέροχη τοποθεσία δίπλα στη θάλασσα.Θέλουμε να έρθουμε το συντομότερο.
Μακράν το καλύτερο εστιατόριο της περιοχής !! Συνεχίστε έτσι δυνατά και να έχετε τέτοια άτομα σέρβις που σκίζονται για το πελάτη!!! Αξία ανεκτίμητη....

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, Ifigeni

Βαλαουρας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αντίκυρα, Περιοχή Βοιωτίας
Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Αντίκυρα, Περιοχή Βοιωτίας
Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Βαλαουρας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!