Agoda.com
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται στην είσοδο της περιοχής.Τα δωμάτια είναι σχετικά ευρύχωρα. Καλα στρώματα. Τα μπάνια τους όμως πολύ μικρά. Το πρωινό αδιάφορο και η εξυπηρέτηση του πρωινου-σε σερβίρουν λόγω κορονοιου- σχεδόν αγενης. Προτιμήστε δωμάτια με θέα θάλασσα. Εμείς μείναμε στον 1ο αλλά θα σύστηνα καλύτερα από τον 2ο και πάνω.

Ευχαριστούμε, elenik460
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από την προηγούμενη φορά πριν χρόνια το είχα δει και μου άρεσε, έτσι λοιπόν μιας και βρέθηκα στην Αντίκυρα το επισκέφτηκα. Ωραία δωμάτια και καθαρά , ωραία υποδοχή, εξυπηρέτηση άψογη. Ένα μειονέκτημα μόνο...το Air-condition ήταν σε λάθος θέση κ σε "χτυπούσε" στο κεφάλι. Θα ξαναρθουμε σίγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Βαγγέλης Ν
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο δωμάτιο που απεικονίζει η φωτογραφία ήταν πάρα πολύ όμορφα αν κ πιστεύω ότι καλοκαίρι θα ήταν πολύ καλύτερα. Μας πρόσφεραν πρωινό αν και είχε λίγους ενοίκους, ήταν όλα προσεγμένα.Το μόνο μειονέκτημα δεν είχε αρκετά καλή ηχομόνωση, όλα τ' αλλά σε άφηναν ικανοποιημένο κ για τα χρήματα που δωσαμε.Το προσωπικό εξυπηρετικοτατο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, B4229QT_
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για την κατηγορία του,είναι εξαιρετικό!πολύ φιλικό κ ευγενικό προσωπικό,εξαιρετικό πρωινό!!!!καλή τοποθεσία....ένα όμορφο κ καθαρό κ ήρεμο περιβάλλον...πάρα πολύ καλές τιμές!!!θα το επισκεπτομουν ξανά σίγουρα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, PoppyI8
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για την κατηγορία του θεωρώ ότι είναι πολύ καλό, προσεγμένο ξενοδοχείο με καθαρό δωμάτιο, πολύ πλούσιο πρωινό, ήσυχο περιβάλλον και ευγενέστατο προσωπικό. Βρίσκεται σε καλή τοποθεσια για βολτες σε Αράχωβα κτλ.
Θα το ξανά επισκεπτόμουν σίγουρα..

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Maria P