“Εξαιρετικά κρέατα !”
Κριτική για: Ταβέρνα Δροσοπηγή

Ταβέρνα Δροσοπηγή
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Ειναι το 3ο καλοκαίρι που εχουμε ανακαλύψει αυτη την εξαιρετική ταβέρνα ! Καταπληκτική θεα -κυρίως το ηλιοβασίλεμα ....- εξαιρετικά κρέατα, μεγάλες μερίδες, καλες τιμές, φιλικό προσωπικό ! Οπωσδήποτε να πάρετε μπριζόλες -τοσο μαλακό και νόστιμο κρέας! Τα παιδια τις «τσάκισαν», πενταγλυκο το μαγειρευτό κατσικάκι, ωραιότατα τα χόρτα-αμπελοφάσουλα και οι κολοκυθοκεφτέδες !!! Να την επισκεφτείτε !

Ευχαριστούμε, Wanderer776833

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020

Η τοποθεσία ήταν καταπληκτική. Μου άρεσε πολύ που απολάμβανα το εξαιρετικό φαγητό έχοντας μπροστά μου το Σκουτάρι και τον Κότρονα. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και μας εξυπηρέτησε πολύ καλά.

1  Ευχαριστούμε, vasiliki_p09
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το μαγαζί μετά απο παρότρυνση φίλων ακούγοντας τα καλύτερα και ανακαλύψαμε πως είχαν απόλυτο δίκιο!!
Αρχικά οι άνθρωποι ήταν πολύ φιλικοί και ζεστοί ο κύριος Γρηγόρης και η κυρία Νικολέτα ήταν καταπληκτικοί καθώς μας ενημέρωσαν πως πολλά από τα πεντανόστιμα καλούδια τους ήταν από ντόπιους παραγωγούς. Γενναίες μερίδες σε οικονομικές τιμές και μια θέα μαγευτική. Ήσυχο μαγαζί και συνεχώς γεμάτο.. παράξενο λόγω της τοποθεσίας του, αλλα όπως μας απέδειξε αξίζει και με το παραπάνω μια στάση για το φαγητό και τους ανθρωπους του! Συστήνεται ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, Kostas V
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020

μονο καλα λογια εχω να πω για την δροσοπηγη . μπαλκονι,γευσεις,εξυπηρετηση.
να το επισκεφτειτε ανεπιφυλακτα .

Ευχαριστούμε, Resort21721872920
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σπιτικό φαγητό αλλά και ψητά για τους πιο απαιτητικούς! Μεγάλες μερίδες σε λογικές τιμές. Φιλόξενοι και φιλικοί άνθρωποι και μία θέα που αξίζει να την δεις!! Ιδανικό για μεγάλες παρέες, ζευγάρια αλλά και οικογένειες. Μια από τις καλύτερες επιλογές!!!

1  Ευχαριστούμε, gRafaella

Ταβέρνα Δροσοπηγή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βαθύ, Περιοχή Λακωνίας
Αρεόπολη, Περιοχή Λακωνίας

Λιμένι, Περιοχή Λακωνίας
Σκουτάρι, Περιοχή Λακωνίας

Ταβέρνα Δροσοπηγή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!