“Προσωπικό”

Κουζίνες: Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021

Αυτόν τον καραγκιόζη (πιτσιρικά) που έχετε πόρτα (μισό μέτρο) διώξτε τον δεν κάνει.. απαράδεκτη συμπεριφορά

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, 842demik

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2021

Δεν πήγαμε για ηλιοβασίλεμα που πηγαίνουν όλοι, αλλά για βραδινό ποτό. Όμορφη αυλή, καλά ποτά, το προσωπικό θα μπορούσε να είναι και πιο ευγενικό!

3  Ευχαριστούμε, stefanosKozani
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2021

Μην κάνετε το λάθος και παραγγείλετε φαγητό, περιττό να σας πω πως το ανοιχτό σάντουιτς που παράγγειλα με χοιρινό και χίλια δυο πράγματα ήταν ένα ψωμί με μία φέτα τυρί και ένα ζαμπόν τύπου Νίκας! Το ίδιο και η καπνιστή πέστροφα που πήρε το αγόρι μου ήτανε ένα μικροσκοπικό ώμο φιλέτο πάνω σε ένα μαρούλι! Τα κοκτέιλ μας ήτανε μέτρια και εξυπηρέτηση του προσωπικού άθλια! Άργησαν τουλάχιστον 40 λεπτά, έφεραν πρώτα την πέστροφα του αγοριού μου και αφού περίμενα ακόμα ένα τέταρτο ρώτησα που είναι το σάντουιτς μου και η σερβιτόρα ατάραχη μου είπε πως δεν το έχει στείλει οπότε περίμενα ξανά άλλη τόση ώρα! Το μόνο που αξίζει είναι η θέα αλλά μπορείτε κάλλιστα να την απολαύσετε με ποτό στο χέρι στο κάστρο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, _S6083IZ
Ο/η rodimilo, Άλλο του Utopia Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2021

Παραγγείλατε ένα ανοιχτό σάντουιτς με τυρί, φέτα χοιρινης μπριζόλας εκλεκτής μάρκας,σος,ντοματινια και μαρούλι. Αυτό ακριβώς σας σερβίραμε. Το φιλέτο καπνιστής πέστροφας είναι μάρκας "Γειτονας", αν θέλετε κάνετε αναζήτηση για την ποιότητά του. Δεν μπορεί να είναι ωμό, γιατί είναι καπνιστό. Ζητούμε συγγνώμη για την καθυστέρηση, αλλά υπάρχουν στιγμές που η κίνηση είναι τόσο αυξημένη που μπορεί να γίνουν μικρά λάθη από το προσωπικό μας που εργάζεται εντατικά για την εξυπηρέτηση όλων. Αλλά αυτό για εσάς είναι "άθλια συμπεριφορά".

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τι όμορφο καφέ! Καλά το μπαλκόνι με θέα στο υπέροχο ηλιοβασίλεμα! Αλλά εμένα μου άρεσε πολύ και η αυλή του. Όμορφη, γραφική, δροσερή. Ότι σερβίρει πολύ προσεγμένο. Προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό.

Ευχαριστούμε, Sofia K
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2021

Κακη εξυπηρέτηση απο τους σερβιτορους. Περιμεναμε 30 λεπτα να παραγγειλουμε και να ερθουν τα ποτα μας. Αλλα γενικα ωραιο μαγαζι με τρομερη θεα.

Ευχαριστούμε, stelioskok98

Utopia Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πολλώνια, Μήλος
Πλάκα, Μήλος

Utopia Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.