“Γραφική γωνιά στην Μήλο”

Κόκκινο Ποδήλατο (kayak)
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2022

Εδω απολαύσαμε ένα ήρεμο καφεδάκι σε υπέροχο σημείο στα σοκάκια της γραφικής χώρας της Μήλου.Ηταν μια όμορφη στιγμή του ταξιδιού μας!

1  Ευχαριστούμε, 775sofiak
Γράψτε μια κριτικήΚριτικές (155)

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2022

Πρώτη φορά πήγαμε στο κόκκινο ποδήλατο το 2020 για πρωινό. Εκεί γνωρίσαμε τον Σπύρο, ιδιοκτήτη της επιχείρησης. Εκεί τον γνωρίζουν όλοι. Γιατί είναι με όλους ευχάριστος, προσηνής, φιλικός και Επαγγελματίας. Η ποιότητα των προϊόντων του αριστη, ωραία πιάτα και ποτά ΑΛΛΑ χωρίς τη μιζέρια και την κουτοπονηριά του Ελληνα που για να ισοφαρίσει την όποια κρίση αυξάνει τιμές αλλά μικραίνει μερίδες, ρίχνει την ποιότητα και προσφέρει τα πάντα ξερά. Ο Σπύρος διαφέρει. Θα επιβιώσει με τη νοοτροπία του δούναι και λαβείν.
Μετά από δύο χρόνια δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.... Και ναι μας θυμόταν!!!!
Τα ίδια ισχύουν και για τον Μαύρο Χοίρο. Ίδια φιλοσοφία, ίδιοι άνθρωποι.
Εύγε και στο προσωπικό του.
Τα συστήνω και τα δυο ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, marytheo08
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το πρωινό τέλειο, ιδανική επιλογή για να ξεκινήσεις τη μέρα σου..η κρέπες πολύ καλές και άριστη εξυπηρέτηση από το προσωπικό....

Ευχαριστούμε, Paradise48527947796
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ποιότητα κ εξυπηρέτηση. Απίστευτος ο Σπύρος ο ιδιοκτήτης Ένα είναι σίγουρο θα το ξαναεπισκεφτουμε

Ευχαριστούμε, TRIKALA_1
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαΐου 2022

Το προσωπικό υπέροχο !!! Δεν έχω να πω κάτι αρνητικό, όσες φορές έχω πάει φεύγω πάντα ικανοποιημενη ! Ιδικά οι κρέπες δεν υπάρχουν

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2022
1  Ευχαριστούμε, W7796KA_

Κόκκινο Ποδήλατο (kayak): Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κόκκινο Ποδήλατο (kayak): Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!