“Τέλειο φαγητό και εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Αρχοντούλα

Αρχοντούλα

Επισκέφθηκαμε την αρχοντουλα πριν λίγες μέρες και ενώ η ταβέρνα ήταν γεμάτη μέσα σε πολύ λίγα λεπτά εξυπηρετηθηκαμε. Το φαγητό ήταν πεντανοστιμο και το προσωπικό πολύ ευγενικό

1  Ευχαριστούμε, Sarasitaa25

Εκπληκτικη η κοπέλα που σου έβρισκε τραπέζι και έπαιρνε παραγγελίες,μας εξυπηρετήσε κατευθείαν,πάρα πολύ γρήγορο ευχαρο και φιλικό σέρβις,το φαγητό εξαιρετο όπως και το κρασί,Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!! Ήταν η καλύτερη μας επιλογή όσο καθησαμε στην Μήλο!

Ευχαριστούμε, mariannabF5427UV
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη για φαγητό καθώς διαβάσαμε αρκετές καλές κριτικές. Το φαγητό καλό αλλά οι τιμές τσιμπημένες. Τα τραπεζάκια το ένα σχεδόν πάνω στο άλλο χωρίς καμία απόσταση. Και στο τέλος μας ήρθε κάτι σαν απόδειξη. Όταν πληρώσαμε και μετά από δική μου επιμονή ήρθε η κανονική απόδειξη.

2  Ευχαριστούμε, PAPENIS
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί…πήγαμε δυο φορές και ήταν όλα πεντανόστιμα…σε πολύ Καλο σημείο καθώς είναι παρά πολύ γραφικά και είναι στην ουσία το πέρασμα της πλάκας από εκει…όσον αφορά πολλά σχόλια που λένε για αναμονή εμείς φάγαμε κοντά στα 30-35 λεπτά που ειν ένας λογικός χρόνος για ένα μαγαζί που γινόταν χαμός

Ευχαριστούμε, Παντελής Φ
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2021

Μας κέντρισε το ενδιαφέρον το πόσο πολύ κόσμο τραβούσε το μαγαζι. Εξυπηρέτηση άριστη. Όλα στην ώρα τους. Ευγενέστατοι όλοι και πάντα στη διάθεση σου να λύσουν όποια απορία. Το καλύτερο φαγητό που φάγαμε στη Μήλο (και φάγαμε αρκετά).

Ευχαριστούμε, dsolidakis

Αρχοντούλα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλάκα, Μήλος
Τρυπητή, Μήλος

Αρχοντούλα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!