Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό Ξενοδοχειο με καταπληκτική θέα ,ευριχωρο ,πεντακάθαρο με φιλική διάθεση απο το το προσωπικό και πάντα χαμογελαστοί οι υπάλληλοι ,πολυ καλα οργανωμένο ,ιδιωτικό parking,σε κοντινή θέση απο την Πλάκα της Μύλου όπου είναι ένας προορισμός για κάθε ταξιδιώτη ,εξαιρετικό πρωινό και με πρωτοποριακό τρόπο παραγγελίας μέσω ιστοσελίδας,ιδανικό και για οικογένειες και για ζευγαρια

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, _Q3667QW
Ο/η Eiriana K, General Manager του Eiriana Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2017

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια! Ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και θα χαρούμε να σας δούμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 31 Οκτωβρίου 2016

Η επιλογή μας να μείνουμε στο Eiriana ήταν πάρα πολύ σωστή. Η ιδιοκτήτρια δείχνει να προσέχει κάθε πελάτη με άριστο επαγγελματισμό,και σε εμάς φρόντισε να μας κατατοπίσει πλήρως για το οτιδήποτε στο νησί και την εμπιστευτήκαμε δικαίως!! Επιλέξαμε την Honeymoon suite,η οποία είχε θέα προς την πλάκα και γενικώς ένα πολύ αρμονικό τοπίο. Είχε καθημερινή καθαριότητα και εξαιρετικό πρωινό που μας σερβιριζόταν καθημερινά στην βεράντα. Επίσης εάν το προτιμήσετε και έχετε κάποια επέτειο ή είστε στον μήνα του μέλιτος μπορείτε να τους ενημερώσετε και θα έχετε μια όμορφη έκπληξη. Θέλω πάρα πολύ να ξαναπάω και μάλλον θα γίνει διότι μας είπαν πως θα γίνουν και επιπλέον προσθήκες όπως πισίνα και τζακούζι αν θυμάμαι καλά. Όλα ήταν υπέροχα και να συνεχίσει να είναι έτσι με τους πελάτες. ΕΥΓΕ!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, maria_mploum
Ο/η Eiriana K, General Manager του Eiriana Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Νοεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Στο Eiriana ξέρουμε πόσο σημαντικές είναι οι διακοπές, και ο σκοπός μας είναι η απόλυτη ικανοποίηση του κάθε επισκέπτη στις διακοπές του. Στοχεύουμε στην συνεχόμενη ανάπτυξη, προσθέτοντας στις παροχές και στις υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας Στο Eiriana Luxury suites ηταν οτι καλυτερο μπορουσαμε να Επιλεξουμε στην Μήλο. Η τοποθεσία υπεροχη, ησυχη, κΑι ρομαντική!! Οσον αφορα το δωμάτιο, πεντακάθαρο! Σου ενεπνεε αισιοδοξία και ηρεμία ! Το πρωινο συμπεριλαμβανεται στην τιμή και πραγματικα ήταν ανωτερο των προσδοκιων μας!! Καθε πρωι περιμενα το πρωινό στο μπαλκόνι με πολυ Λαχτάρα! Οι ανθρωποι του ξενοδοχείου Ειναι τρομεροί, ανετοι , ευγενικοί Και ευδιάθετοι!! Μονο καλά λογια εχουμε να πούμε, και ενα μεγαλο ευχαριστω Για τις μικρες εκπληξεις που μας περίμεναν στο δωμάτιο καθε μερα !! Ευχαριστούμε Πολυ !!!!! Ηταν ολα τελεια!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, diamond1990
Ο/η Eiriana K, General Manager του Eiriana Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2016

Πήγαμε μήνα του μέλιτος, το δωμάτιο ήταν τέλειο! Καθαρό,ευρύχωρο, διακοσμημένο με πολύ γούστο. Το προσωπικό φιλικό και ευγενέστατο. Η υποδοχή και η εξυπηρέτηση πάρα πολύ φιλική.Πάντα πρόθυμη να μας ενημερώσουν για όλα. Ευχαρίστως θα ξανά πηγαίναμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, semina111
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2015

Το προσωπικο ειναι πολυ ευγενικο, φιλικο και παντα διαθεσιμο να μας δωσει συμβουλες για τα αξιοθεατα τις παραλιες και τα εστιατορια του νησιου. Υπεροχο ελληνικο σπιτικο πρωινο .Τα δωματια πολυ καθαρα και ευρυχωρα με μοντερνα διακοσμηση. Η τοποθεσια εξαιρετικη, διπλα στην Πλακα και γενικως κοντα σε πολλες παραλιες. Το συνιστω ανεπιφυλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
1  Ευχαριστούμε, Iro F