“Γευστικοτατο!!”
Κριτική για: Πιτσαρία η Στάση

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Πηγαμε 5 μερες στο νησι και φαγαμε δυο φορες σε αυτο το μαγαζι, ωραιο φαγητο, απο τις σαλατες μεχρι την πιτσα και τις μακαροναδες και τα κορίτσια στο σερβις ευγενικοτατα κ γλυκιτατα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
3  Ευχαριστούμε, _D4807DZ

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021

Υπέροχη πίτσα και μακαρόνια,άμεση εξυπηρέτηση και ευγενέστατο προσωπικό!!Συγχαρητήρια.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
3  Ευχαριστούμε, erikethc
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2021

Πήγαμε στη στάση τον Ιούνιο του 2021
Ο κατάλογος πολύ πλούσιος,με πίτσες,μακαρονάδες,καλτσονε,πεινιρλι και σαλατες
Δοκιμάσαμε 2 πίτσες την κλασσικη σπεσιαλ και του αγρότη και μειναμε παρα πολυ ευχαριστημενοι!Το ζυμαρι ολοφρεσκο και οι γευσεις κλασσικες και παραδοσιακες!Μυριζε ξυλοφουρνο!
Μια επισκεψη θα σας πείσει!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, SofiaB2107
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκεφτήκαμε την Τρυπητή καθώς επιθυμούσαμε να φάμε πίτσα. Η πίτσα μύριζε από τον δρόμο. Δεν υπήρχε καθυστέρηση στο φαγητό καθώς καθίσαμε νωρίς στο μαγαζί. Οι άνθρωποι του μαγαζιού είναι απίστευτα ευγενικοί και εξυπηρετικοί ότι απορίες είχαμε για το νησί πολύ ευχάριστα μας τις απάντησαν. Η πίτσα ήταν λεπτή για τα γούστα μας αλλά ήταν πεντανόστιμη. Το συστήνουμε.

Ευχαριστούμε, _U4076PM
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Παρασκευή 21 του μήνα, κατά τις 9.
Η τοποθεσία είναι εξαιρετική και θυμίζει αρκετά κάποια μέρη της Ιταλίας!Η πίτσα ήταν πραγματικά υπέροχη,τα μακαρόνια ωστόσο,λίγο αδιάφορα.Η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε ήταν ευγενέστατη και συνέχεια χαμογελαστή! Ραντεβού του χρόνου

Ευχαριστούμε, Νικολίνα Μ

Πιτσαρία η Στάση: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρυπητή, Μήλος

Πιτσαρία η Στάση: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!