“Μοναδικό ♥️”
Κριτική για: Sole Giaguaro

Sole Giaguaro

Εξαιρετικό !Αψογη τοποθεσια φοβερές γεύσεις αψογη εξυπηρέτηση πελατών ♥️ Συγχαρητήρια για τα πιατα τους και τον Ιδιοκτήτη Τζιοβάνι ♥️

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
3  Ευχαριστούμε, DemyF7

Ένας φιλόξενος πραγματικά άνθρωπος με φανταστικές γεύσεις πολύ καλές τιμές σε ένα υπέροχο και πολύ ζεστό περιβάλλον Αξίζει την επίσκεψη και την στήριξη από όλους μας. Οι γεύσεις Ιταλικές

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
4  Ευχαριστούμε, 33dimitrism
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό !!!!!
Χωρίς λόγια ότι φάγαμε !
Όλα τα πιάτα φανταστικά !
Ένα γευστικό ταξίδι με απίστευτες γεύσεις !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
2  Ευχαριστούμε, NinaO1123
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2019

Υπέροχες γεύσεις,ζεστό και φιλικό περιβάλλον.Ο Giovanni και η Βίκη έχουν φτιάξει έναν καλαίσθητο και ζεστό χώρο,όπου σας υποδέχονται με χαμόγελο και ευγένια.Φιλικό και για όσους έχουν παιδιά.Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, Alexandra G
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε πριν από μερικές μέρες με ένα φιλικό ζευγάρι. Ξεκινώντας από τον χώρο, το εστιατόριο στεγάζεται σε μια παλιά εκκλησία ή κάτι παρόμοιο, η μικρή αυλή που έχει στο πλάι σε συνδιασμό με το κτήριο και την διακόσμηση δημιουργούν ένα υπέροχο περιβάλλον. Το προσωπικό είναι εξυπηρετικό και φιλόξενο. Ας μιλήσουμε για το φαγητό.... Κάθε μπουκιά και ένα υπέροχο ταξίδι... Πήραμε 6 πιάτα τα οποία ήταν εύγευστα ξεχωριστά και ιδιαίτερα. Αυτό που για εμένα έκλεψε την παράσταση ήταν το λαυράκι δεν νομίζω να έχω ξαναφάει πιο ωραίο λαυράκι από αυτό, για να μην αδικήσω όμως και τα υπόλοιπα πιάτα το καλαμάρι ήταν θεϊκό, και όλα τα ζυμαρικά ήταν γευστικά και είχαν Ιταλική φινέτσα. Όταν έρθει η ώρα του γλυκού να πάρετε cheesecake φυστίκι. Άξιζε και με το παραπάνω η επίσκεψη. Το μόνο αρνητικό είναι το πάρκινγκ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
9  Ευχαριστούμε, Fanourakis_John

Sole Giaguaro: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Sole Giaguaro: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!