TripAdvisor
Μακρακώμη
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μια όμορφη πανσιόν οι οικοδεσπότες ευγενέστατοι κ κοντά στους πελάτες σιγουρα άριστη επιλογή για διαμονή κ εξερεύνηση της γύρω περιοχής!!!οι ιδιοκτήτες σίγουρα θα βρεθούν δίπλα σας σε ότι θελήσετε!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, peny_maglara
Η κριτική έγινε: 15 Απριλίου 2019

Το ξενοδοχείο ειναι πολύ παραπάνω απ αυτο που περιμένεις να δεις εχοντας υποψη σου την κατηγορία που ανήκει.
ο διάκοσμος ειναι χωριάτικος και τα δωμάτια ζεστά και καθαρά.
Το Πρωινό ειναι ιδιαίτερα προσεγμένο ετοιμασμένο από την ιδια την ιδιοκτήτρια.
Πραγματικά αξιζει

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Spyros R
Η κριτική έγινε: 9 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δωμάτιο με όλες τις παροχές που χρειάζεσαι, (wifi, tv, aircondition, καλοριφέρ ανοικτό όλη την ημέρα) επίσης στα δωμάτια 3 και 4 εχει ωραία θέα) άριστη εξυπηρέτηση, πλήρες πρωινό. Θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Giannis-Orchanidis
Ο/η ΤΑΣΙΑ Β, Ιδιοκτήτης του ΓΟΡΓΙΑΝΗ ΞΕΝΩΝΑΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Μαρτίου 2019

Σας ευχαριστούμε για την θετική σας κριτική! Ελπίζoυμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2017

ένας ξενώνας φτιαγμένος με γούστο και μεράκι! τα δωμάτια πεντακάθαρα και οι οικοδεσπότες ωραίοι ευγενικοί άνθρωποι πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν! δυστυχώς μείναμε μόνο ένα βράδυ και με δυσκολία αποχωριστήκαμε το πρωινό στα τραπεζάκια στο γκαζόν.....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, douka15k
Ο/η ΤΑΣΙΑ Β, Ιδιοκτήτης του ΓΟΡΓΙΑΝΗ ΞΕΝΩΝΑΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2017

Σας ευχαριστούμε και εκτιμούμε πολύ τα σχόλια σας γιατη διαμονή σας στον Ξενώνα μας Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι εδώ κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2017

πεντακάθαρα δωμάτια, εκσυγχρονισμένα σε συνδιασμό με παράδοση. Ήσυχο, φιλόξενο και πολύ ευχάριστο περιβάλλον!!!!!! Επικρατεί ησυχία για όδους προτιμούν ηρεμία και το προσωπικό βρίσκεται πάντα στην διάθεσή μας!!!!! Τόσο η ιδιοκτήτρια, όσο και το υπόλοιπο προσωπικό, είναι ευγενικά και πολύ φιλόξενα άτομα και μας παρέχουν μία πολύ ευχάριστη και άνετη διαμονή!!! Συγχαρητήρια, και σε πεντάστερο ξενοδοχείο να πηγαίναμε, τόσο καθαρό, ευχάριστο και καλόγουστο περιβάλλον δεν θα βρίσκαμε!!!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: σε όποιο δωμάτιο και να διανυκτερεύσουν, η ποιότητα του ύπνου θα είναι εξαιρετική!!!!!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, LiaBitou
Ο/η ΤΑΣΙΑ Β, Ιδιοκτήτης του ΓΟΡΓΙΑΝΗ ΞΕΝΩΝΑΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Μαρτίου 2017

Σας ευχαριστούμε και εκτιμούμε πολύ τα σχόλια σας αναφορικά με τη διαμονή σας Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι εδώ κοντά μας.