Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2017

ένας ξενώνας φτιαγμένος με γούστο και μεράκι! τα δωμάτια πεντακάθαρα και οι οικοδεσπότες ωραίοι ευγενικοί άνθρωποι πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν! δυστυχώς μείναμε μόνο ένα βράδυ και με δυσκολία αποχωριστήκαμε το πρωινό στα τραπεζάκια στο γκαζόν.....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, douka15k
Ο/η ΤΑΣΙΑ Β, Ιδιοκτήτης του ΓΟΡΓΙΑΝΗ ΞΕΝΩΝΑΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2017

Σας ευχαριστούμε και εκτιμούμε πολύ τα σχόλια σας γιατη διαμονή σας στον Ξενώνα μας Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι εδώ κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2017

πεντακάθαρα δωμάτια, εκσυγχρονισμένα σε συνδιασμό με παράδοση. Ήσυχο, φιλόξενο και πολύ ευχάριστο περιβάλλον!!!!!! Επικρατεί ησυχία για όδους προτιμούν ηρεμία και το προσωπικό βρίσκεται πάντα στην διάθεσή μας!!!!! Τόσο η ιδιοκτήτρια, όσο και το υπόλοιπο προσωπικό, είναι ευγενικά και πολύ φιλόξενα άτομα και μας παρέχουν μία πολύ ευχάριστη και άνετη διαμονή!!! Συγχαρητήρια, και σε πεντάστερο ξενοδοχείο να πηγαίναμε, τόσο καθαρό, ευχάριστο και καλόγουστο περιβάλλον δεν θα βρίσκαμε!!!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: σε όποιο δωμάτιο και να διανυκτερεύσουν, η ποιότητα του ύπνου θα είναι εξαιρετική!!!!!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, LiaBitou
Ο/η ΤΑΣΙΑ Β, Ιδιοκτήτης του ΓΟΡΓΙΑΝΗ ΞΕΝΩΝΑΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Μαρτίου 2017

Σας ευχαριστούμε και εκτιμούμε πολύ τα σχόλια σας αναφορικά με τη διαμονή σας Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι εδώ κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2017

Πεντακάθαρο και καλαίσθητο. Άριστη υποδοχή, ευγένεια και εξυπηρέτηση από την ιδιοκτήτρια που είναι και η ψυχή του ξενώνα!! Το πρωινό απλά υπέροχο-σπιτικό και τα βραδάκια κοντά στο τζάκι μας έμειναν αξέχαστα!! Εγώ και η παρέα μου τον συστήνουμε χωρίς επιφύλαξη!! Για όλα τα παραπάνω " ΓΟΡΓΙΑΝΗ" θα ξανάρθουμε σύντομα!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, angelaki21458

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια αναφορικά με τη διαμονή σας στον Ξενώνα Γοργιανη θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι εδώ κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2017

Μια πολύ οικογενειακή ατμόσφαιρα με ζεστασιά και φροντίδα!!
Πολύ καλή οικοδέσποινα με ωραίο σπιτικό πρωινό αλλά και νόστιμα σπιτικά πιάτα!!
Καθαρα και περιποιημένα δωμάτια!!!
Με λίγα λόγια ένα όμορφο περιβάλλον στο οποιο νιώθεις άνετα!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Meander451291
Ο/η ΤΑΣΙΑ Β, Ιδιοκτήτης του ΓΟΡΓΙΑΝΗ ΞΕΝΩΝΑΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαρτίου 2017

Σας ευχαριστούμε για την θετική σας κριτική κ. Δρούγκα! Ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2017

Υπέροχοι άνθρωποι, φιλόξενοι κι εξυπηρετικότατοι η κ. Τασία και ο κ. Κώστας! Δίπλα σου σε ότι χρειαστείς!! Ιδανικός τόπος διαμονής, διότι προσαρμόζει τις σύγχρονες ανάγκες σε συνδυασμό με το παραδοσιακό στυλ της περιοχής!! Τα δωμάτια είναι πολύ όμορφα και ζεστά!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
Ευχαριστούμε, Destination469656

Σας ευχαριστούμε και εκτιμούμε πολύ τα σχόλια σας αναφορικά με τη διαμονή σας στον Ξενώνα μας.