Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2017

Πεντακάθαρο και καλαίσθητο. Άριστη υποδοχή, ευγένεια και εξυπηρέτηση από την ιδιοκτήτρια που είναι και η ψυχή του ξενώνα!! Το πρωινό απλά υπέροχο-σπιτικό και τα βραδάκια κοντά στο τζάκι μας έμειναν αξέχαστα!! Εγώ και η παρέα μου τον συστήνουμε χωρίς επιφύλαξη!! Για όλα τα παραπάνω " ΓΟΡΓΙΑΝΗ" θα ξανάρθουμε σύντομα!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, angelaki21458
Ο/η ΤΑΣΙΑ Β, Ιδιοκτήτης του ΓΟΡΓΙΑΝΗ ΞΕΝΩΝΑΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Μαρτίου 2017

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια αναφορικά με τη διαμονή σας στον Ξενώνα Γοργιανη θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι εδώ κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2017

Μια πολύ οικογενειακή ατμόσφαιρα με ζεστασιά και φροντίδα!!
Πολύ καλή οικοδέσποινα με ωραίο σπιτικό πρωινό αλλά και νόστιμα σπιτικά πιάτα!!
Καθαρα και περιποιημένα δωμάτια!!!
Με λίγα λόγια ένα όμορφο περιβάλλον στο οποιο νιώθεις άνετα!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Meander451291
Ο/η ΤΑΣΙΑ Β, Ιδιοκτήτης του ΓΟΡΓΙΑΝΗ ΞΕΝΩΝΑΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαρτίου 2017

Σας ευχαριστούμε για την θετική σας κριτική κ. Δρούγκα! Ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2017

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
Ευχαριστούμε, Destination469656

Σας ευχαριστούμε και εκτιμούμε πολύ τα σχόλια σας αναφορικά με τη διαμονή σας στον Ξενώνα μας.

Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφτηκα ενα Σαββατοκύριακο του Οκτωβρίου έχει αξιοπρεπές πρωινό και φιλόξενους ανθρώπους μπορει να διορθώσει καποια στοιχεία στο κατάλυμα όπως ανανέωση στις ΤV και στα πάπλωμα τους για το χειμώνα και να Μπέο κατι στο μπάνιο να μην βγαίνουν τα νερά έξω οποτε ξανα πάω στην Σπερχειάδα θα το ξανα επισκεφτώ!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, vincenz0sv
Ο/η ΤΑΣΙΑ Β, Ιδιοκτήτης του ΓΟΡΓΙΑΝΗ ΞΕΝΩΝΑΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαρτίου 2017

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε τον Ξενώνα Γοργιανη για τη διαμονή σας. Ολες οι παρατηρήσεις σας έχουν ληφθεί σοβαρά υπόψη, έτσι ώστε να διορθώσουμε τυχόν αδύνατα σημεία. Και πάλι σας ευχαριστούμε!

Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2016

Ξενώνας σε πολύ ωραίο σημείο στην πόλη της Σπερχειάδας. Ωραίος παραδοσιακός χώρος με πέτρινο καθιστικό. Ωραίος κήπος και θέα από τα μπαλκόνια.Πρωινό με παραδοσικά τοπικά προιόντα. Υπέροχοι άνθρωποι, φιλόξενοι κι εξυπηρετικότατοι η κ. Τασία και ο κ. Κώστας! Δίπλα σου σε ότι χρειαστείς!! Ιδανικός τόπος διαμονής, διότι προσαρμόζει τις σύγχρονες ανάγκες σε συνδυασμό με το παραδοσιακό στυλ της περιοχής!! Τα δωμάτια είναι πολύ όμορφα και ζεστά!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα καλύτερα δωμάτια είναι αυτά με θέα προς το συνεδριακό κέντρο
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, ChristinaLin16

Με μεγάλη χαρά βλέπουμε οτι μείνατε ικανοποιημένη απο τη διαμονή σας στον Ξενώνα μας εκτιμούμε τα θετικά σας σχόλια. Ελπίζουμε να μας δώσετε σύντομα την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε και πάλι κοντά μας.