StayForLong
Destinia.com
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2017

Κρύα δωμάτια κρύα πισίνα ο χώρος της πισίνας κρύος .τους το είπαμε και μας απάντησαν είχαν πρόβλημα με την θέρμανση. Στοιχίζει βλέπεις. Η τιμή φυσικά δεν μειώθηκε. Αξίζει μόνο για Σαββατοκυριακο δυστυχώς.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να γίνεται έλεγχος για το αν λειτουργούν διάφορα πράγματα στο δωμάτιο όπως μπιστολακι και φώτα.
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, ΜΙΝΑ Κ
Ο/η ThermaeP, General Manager του Thermae Platystomou Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητή asiminak2017,

Θα θέλαμε αρχικά να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας την κριτική σας για το ξενοδοχείο μας. Λυπούμαστε πολύ παρόλα αυτά που οι υπηρεσίες δεν ανταποκρίθηκαν στις προσδοκίες σας. Θεωρούμε μεμονωμένο περιστατικό το συμβάν που περιγράφετε και θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα σχόλιά σας μας βοηθούν να γινόμαστε καλύτεροι, Παρόλα αυτά σας ζητούμε συγγνώμη για οποιαδήποτε αναστάτωση προκλήθηκε και ελπίζουμε να μην επηρέασε την διαμονή σας δυσάρεστα.
Ελπίζουμε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε και πάλι κάποια στιγμή στο μέλλον προκειμένου να ανατρέψουμε την εικόνα που έχετε σχηματίσει για εμάς.

Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2017

Καλά δωμάτια, χώροι, spa, ιαματικές πηγές. Την περίοδο που το επισκεφθήκαμε δυστυχώς δεν είχε μπουφέ στο εστιατόριο. Οι επιλογές για φαγητό ήταν ιδιαίτερα περιορισμένες και κακές (π,χ, βαριά φαγητά για βράδυ χωρίς να έχεις εναλλακτική)

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ

Αγαπητή stavroulag355,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την κριτική σας για το ξενοδοχείο μας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένοι με τις υπηρεσίες που παρέχουμε και τα δωμάτιά σας. Λυπούμαστε, όμως, που οι επιλογές του μενού μας δεν ανταποκρίθηκαν στις προτιμήσεις και τις προσδοκίες σας και θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα σχόλιά σας λαμβάνονται σοβαρά υπόψη.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε πάλι κοντά μας κάποια στιγμή σύντομα.

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Πολυ καλο service και αψογο προσωπικο. Ανετο parking και μικρη αποσταση απο την πολη.οι χωροι του πεντακαθαροι. Το μασαζ πολυ καλο . Η prive πισινα τρομερη συστηνεται ανεπιφυλακατα. Οποσδηπωτε χαλαρατικο μασαζ.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, JOHNMALLIS

Αγαπητέ JOHNMALLIS,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας στο Thermae Platystomou καθώς και για το ότι επιλέξατε το ξενοδοχείο μας. Τα θερμά σας λόγια μας τιμούν ιδιαιτέρως, καθώς στόχος μας είναι να προσφέρουμε τις καλύτερες υπηρεσίες στους επισκέπτες μας, έτσι ώστε να έχουν μια άνετη και ευχάριστη διαμονή.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε και πάλι σύντομα.

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Ειλικρινά στενοχωρέθηκα όταν είδα ότι το υπέροχο αυτό ξενοδοχείο που είχα επισκεφτεί άλλες δύο φορές στο παρελθόν,αυτή τη φορά με απογοήτευσε.
1) Η έλλειψη συντήρησης στα δωμάτια και στα ιαματικά λουτρά
2) Το κακό σέρβις - στην υποδοχή και στο εστιατόριο
3) Το απαράδεκτο φαγητό
Πολύ λυπάμαι που κάνω τέτοια κριτική,όμως δεν έχω άλλη επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, Athina A

Αγαπητή Athina A,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε την κριτική σας για το ξενοδοχείο μας.
Λυπούμαστε πολύ που δεν καταφέραμε να ικανοποιήσουμε τις προσδοκίες σας. Έκπληξη, ωστόσο μας προκάλεσαν τα σχόλιά σας σχετικά με την εικόνα του ξενοδοχείου μας, αφού όλοι εμείς καθημερινά προσπαθούμε για τη φροντίδα και συντήρηση των εγκαταστάσεων του Thermae Platystomou, καθώς και για την παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου. Σε κάθε περίπτωση, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα σχόλιά σας είναι πολύτιμα για εμάς -ιδιαίτερα από κάποιον που επισκέπτεται συχνά το ξενοδοχείο μας- και λαμβάνονται πολύ σοβαρά υπόψη, αφού στόχος μας είναι οι υπηρεσίες που προσφέρουμε να είναι οι καλύτερες για τους επισκέπτες μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά για να βιώσετε εκ νέου την πραγματική εμπειρία διαμονής στο Thermae Platystomou.

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Εάν κάποιος ενδιαφέρεται για ξενοδοχείο ποιοτικό με ιαματικά λουτρά, τότε αυτό είναι πολύ καλή εναλλακτική επιλογή με οικονομικό κόστος, και σχετικά κοντά απο την Αθήνα. Ηρεμία, ξεκούραση και ιαματικά νερά, σε συνδυσμό με μασάζ, σε χαλαρώνουν και απολαμβάνεις ένα όμορφο τριήμερο.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, pavlossi

Αγαπητέ Pavlos S,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Thermae Platystomou με τους χρήστες του Tripadvisor. Τα θερμά σας σχόλια μας τιμούν ιδιαιτέρως και χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένος με τις υπηρεσίες που προσφέρονται στο spa μας και που είχατε την ευκαιρία να ξεκουραστείτε και να αναζωογονηθείτε κοντά μας.
Θα ήταν τιμή για εμάς να σας φιλοξενήσουμε ξανά κάποια στιγμή σύντομα.