StayForLong
Destinia.com
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Εάν κάποιος ενδιαφέρεται για ξενοδοχείο ποιοτικό με ιαματικά λουτρά, τότε αυτό είναι πολύ καλή εναλλακτική επιλογή με οικονομικό κόστος, και σχετικά κοντά απο την Αθήνα. Ηρεμία, ξεκούραση και ιαματικά νερά, σε συνδυσμό με μασάζ, σε χαλαρώνουν και απολαμβάνεις ένα όμορφο τριήμερο.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, pavlossi
Ο/η ThermaeP, General Manager του Thermae Platystomou Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ Pavlos S,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Thermae Platystomou με τους χρήστες του Tripadvisor. Τα θερμά σας σχόλια μας τιμούν ιδιαιτέρως και χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένος με τις υπηρεσίες που προσφέρονται στο spa μας και που είχατε την ευκαιρία να ξεκουραστείτε και να αναζωογονηθείτε κοντά μας.
Θα ήταν τιμή για εμάς να σας φιλοξενήσουμε ξανά κάποια στιγμή σύντομα.

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Η πισινα ειναι ιδανική για χαλαρωση!! Η εκτοξευση νερου με διαφορετική πίεση απο τα διάφορα εξαρτηματα χαλαρωνει τη σωματική πιεση και τους πόνους σε μεση, ώμους, πλατη, χερια και πόδια!! Επίσης, το νερό βοηθαει στις δερματοπάθειες!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, Sissy T

Αγαπητή Sissy T,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε για να καταγράψετε την εμπειρία σας στο χώρο του ξενοδοχείου μας. Τα θερμά σας λόγια μας τιμούν και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε τις ευεργετικές ιδιότητες των ιαματικών νερών και τις θεραπείες που παρέχονται στο χώρο του spa. Η ξεκούραση και η αναζωογόνηση των επισκεπτών μας αποτελεί προτεραιότητα για εμάς.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας στο άμεσο μέλλον καθώς και να συνεχίσετε να μας προτείνετε με τόσο θερμά λόγια.

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Δυστυχώς η κρίση δημιουργεί προβλήματα που οι ιδιοκτήτες δε θα ήθελαν να υπάρχουν και δε μπορούν να κάνουν πολλά για να βελτιώσουν το προιόν και τις υπηρεσίες τους. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ένα υπέροχο μέρος και είναι αρκετά κοντά στην Αθήνα. Το κόστος διαμονής για 2 νύχτες με ημιδιατροφή είναι πολύ χαμηλό. Εμείς πληρώσαμε μόνο 150 Ευρώ για 2 νύχτες. Το δωμάτιο άνετο και καθαρό. Δυστυχώς ελαφρά παραμελημένο και με μετριοτατα amenities, το οποίο είναι απόλυτα λογικό λόγω της τιμής. Το πρωινό και το δείπνο μετριότατα αλλά όταν πληρώνεις 75 Ευρώ ανά νύχτα είναι ανεκτό και θα έλεγα λογικό. Η πισίνα η εσωτερική με ωραίο ζεστό νερό αλλά εμφανώς παραμελημένη. Οι χαμηλές τιμές που αναγκάζονται πολλοί ξενοδόχοι να βάλουν λόγω της κρίσης οδηγούν αναγκαστικά σε πτώση ποιότητας υπηρεσιών και διαμονής. Για αυτούς που δεν αποζητούν την πολυτέλεια, δεν είναι απαιτητικοί και θέλουν απλά να χαλαρώσουν σε ένα spa με καθαρό δωμάτιο και φτηνή τιμή είναι ιδανικό μέρος. Για αυτούς που είναι διατεθειμένοι να πληρώσουν παραπάνω δεν είναι το καταλληλο μέρος. Πάντως είναι value for money και το προσωπικό αρκετά εξυπηρετικό.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, NikolasKrasoulis

Αγαπητέ Nikolas K,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για να καταγράψετε την εμπειρία σας κοντά μας.
Όλοι εδώ εργαζόμαστε σκληρά για να παρέχουμε τις καλύτερες δυνατές υπηρεσίες στις καλύτερες τιμές. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι καθημερινά προσπαθούμε για τη φροντίδα των εγκαταστάσεών μας αλλά και την αναβάθμιση των υπηρεσιών που προσφέρουμε, ενώ σας διαβεβαιώνουμε ότι τα σχόλιά σας λαμβάνονται σοβαρά υπόψη για τη συνεχή βελτίωσή μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Εξυπηρετικό προσωπικό, καθαρό περιβάλλον, καλό φαγητό. Το περιβάλλον της πισίνας μοναδικό, όπως και οι spa συνεδρίες. Εύκολη πρόσβαση. Μαγευτικό τοποθεσία μέσα στο πράσινο. Οικονομικές τιμές, πάω κάθε χρόνο!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, nikolp66

Αγαπητή nikolp66,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια και για το χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε την εμπειρία σας στο χώρο του ξενοδοχείου μας. Τα σχόλιά σας μας τιμούν ιδιαιτέρως και αποτελούν την καλύτερη μορφή επιβράβευσης για εμάς.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε σύντομα κοντά μας ξανά.

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Εντυπωσιακες εγκατάστασεις,πεντακάθαρο με κουζίνα που όμοια της συναντάς μόνο σε 5αστέρα ξενοδοχεία του εξωτερικού.
Οι υπηρεσίες έξοχες και το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα και εννοείται ότι είναι η πρώτη μου επιλογή για απόδραση.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, aggeliki2017

Αγαπητή aggeliki2017,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο χώρο του ξενοδοχείου μας, με τους αναγνώστες του Tripadvisor. Τα θετικά σας σχόλια μας τιμούν ιδιαίτερα και αποτελούν την καλύτερη μορφή επιβράβευσης για εμάς.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε σύντομα κοντά μας ξανά, καθώς επίσης και να συνεχίσετε να μας προτείνετε με τόσο θερμά λόγια.