“Απλά εξαιρετική επιλογή!!!!!”
Κριτική για: La Corda

La Corda
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2021

Μεσογειακή κουζίνα στο Μικρολίμανο ένα μαγαζί που ξεχωρίζει στην περιοχή. Όλα τα πιάτα εξαιρετικά πήραμε σαλάτα la corda ρουμελιώτικο και μπριζολακια μαύρου χοίρου με κόκκινο κρασί portes..
Σέρβις εξαιρετικό και φιλικό.
Το γλυκό τάρτα λεμονιού φανταστικό..!!!!

Ευχαριστούμε, Lazos1985

Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2021

Σάββατο μεσημέρι στο καινούριο Μικρολίμανο.

Εξαιρετικό φαγητό, εξαιρετική θέα, πολύ καλές τιμές και οι μερίδες ....... !!!!!

1  Ευχαριστούμε, AnthiGian
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2021

Προσιτή πολυτέλεια που δεν πατάει στο στάτους της περιοχής , προσεγμένος χώρος πλούσιες μερίδες φιλικό σέρβις και κυρίως προσιτό για κάθε πορτοφόλι..
Εντύπωση δε η καθαριότητα στις τουαλέτες που από εκεί καταλαβαίνεις ένα μαγαζί αν σέβεται τον εαυτό του ,επίσης οι άνετες τραπεζαρίες και οι καρέκλες που δεν διώχνουν τον πελάτη.....!!!!
Συνεχίστε έτσι παιδιά και μην αλλάξετε το τρόπο που ξεκινήσατε εμάς μας έχετε κερδίσει και αγαπάμε la corda..!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Likudis
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2021

Επισκέφθηκα το εστιατόριο την προηγούμενη εβδομάδα, Σάββατο βράδυ, μέρα που είχε πολύ κόσμο χωρίς να έχω κράτηση ωστόσο μας υποδέχθηκαν και μας εξυπηρέτησαν με ευγένεια. Υπέροχο μαγαζί, καθαρό και προσεγμένο περιβάλλον και όμορφη διακόσμηση με chic πινελιές, σε πολύ ωραίο σημείο στο Μικρολίμανο, ακριβώς δίπλα στη θάλασσα! Το σέρβις άψογο και το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο να μας βοηθήσει. Το μενού δεν ήταν μεγάλο και χαοτικό, ακριβώς τόσο όσο χρειάζεται για να βρεις αυτό που θέλεις να φας: κρέας ή ψάρι. Εμείς προτιμήσαμε το κρέας. Νόστιμες μπριζόλες, εξαιρετικά μπιφτέκια, όλα φρέσκα και καλοψημένα, μεγάλες μερίδες. Υπέροχο λευκό κρασί! Μην ξεχάσετε να παραγγείλετε και την δική τους σαλάτα (la corda), απλά υπέροχη! Οι τιμές, πολύ κανονικές, αν σκεφτεί κανείς το σημείο που βρίσκεται το εστιατόριο. Στο τέλος μας κέρασαν και εξαιρετικό λικέρ τριαντάφυλλο! Ιδανικό μαγαζί για καθημερινές, μεγάλες παρέες, ζευγάρια, οικογένειες. Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Καλό ήταν για τα Σ/Κ να κάνετε κράτηση γιατί το εστιατόριο γεμίζει γρήγορα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
3  Ευχαριστούμε, KonstantiaM2
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021

La Corda: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!