“Σπιτικό φαγητό .απλά εκπληκτικό”
Κριτική για: Ταβέρνα Η Αγγελική

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Σπιτικό φαγητό .απλά εκπληκτικό.Δοκιμαστε το τοπικό κρασί.Επισης μπορείτε να παραγγείλετε και ότι θέλετε και η Κ.Αγγελικη θα σας το φτιάξει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Andromache_Zacharia

Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2020

Τρομερό φαγητό!!! Μου θύμισε την μαγειρική της γιαγιάς μου
Ποιότητα σε όλα τα φαγητά καλή εξυπηρέτηση κ σωστές τιμές

Ευχαριστούμε, nikn925
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2020

*Πολύ νόστιμα φαγητά
*Ζεστό περιβάλλον

*Πολύ μικρές μερίδες
*Μέτριο service (μας έφεραν τη σαλάτα και δεν είχαμε μαχαιροπίρουνα.... ψωμί μας έφεραν αφού το ζητήσαμε 3 φορές )

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, christinelZ787ED
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σταθήκαμε τυχεροί, πήγαμε και ήταν το μαγαζί δικό μας. Μας ανάψανε το τζάκι και καθίσαμε εκεί. Οι άνθρωποι μας καλοδεχτήκανε , πιάσαμε την κουβέντα , ζεστοί και φιλόξενοι λες και γνωριζόμαστε από παλιά. Παραγγείλαμε μάλλον αρκετά αλλά η τελική εικόνα των αδειών πιάτων μαρτύρησε το πόσο μας αρέσανε . Πατατούλες σπιτικές , είχα να φάω τέτοιες από μικρός (τι σου κάνει η πρώτη ύλη), τυροπιτάκια απίστευτα (2 που μείνανε τα πήραμε μαζί) και πολύ ιδιαίτερα σαν φύλλο, χόρτο πιτάκια μούρλια ... ήρθε ο κόκκορας με το γιουβέτσι κ τα παιδάκια και έδεσε το γλυκό ! Μας κεράσανε και ένα ποτό στο τέλος , νέκταρ! Η τιμή ήταν το κερασάκι στην τούρτα , μάλλον είμαστε συνηθισμένοι να πηγαίνουμε σε ταβέρνες και να δίνουμε ένα σκασμό λεφτά (χωρίς να τα αξίζουν τις περισσότερες φορές). Πολλά μπράβο και εις το επανιδείν !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, konstantinosf956
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2019

Πολύ κακό σερβις,τα μισά φαγητά δεν ήρθανε,ήρθαν λάθος φαγητά,όσα ήρθαν ήταν κρύα και τα δώσαμε πίσω. Προσωπικό αγενεστατος κύριος . Μακριά!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, anastasiosc842

Ταβέρνα Η Αγγελική: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αίγιο, Περιοχή Αχαΐας
Πλανητέρο, Περιοχή Αχαΐας

Ταβέρνα Η Αγγελική: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!