“Καλό ψημένο φαγητο”
Κριτική για: ΚΟΨΙΔΙ

ΚΟΨΙΔΙ

Πολύ καλή τοποθεσία μέσα στα πλατάνια. Άψογη εξυπηρέτηση μεγάλες μερίδες και καλά ψημένα κρέατα. Σίγουρα θα ξαναπαμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, ioannan998
Ο/η Andreas K, Ιδιοκτήτης του ΚΟΨΙΔΙ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Ευχαριστούμε για την κριτική και τα καλά σας λογια. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα και να σας προσφέρουμε μια ακόμα γαστρονομική εμπειρία

Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2020

Πέντανόστιμο φαγητο,εκπληκτικό σερβίς,πανέμορφο και φιλικό περιβάλλον.το συνιστώσες ανεπιφύλακτα σε ολους.

Ευχαριστούμε, gianniskI2905TH
Ο/η AndreasKan, Ιδιοκτήτης του ΚΟΨΙΔΙ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την πεντάστερη κριτική και τα καλά σας λόγια!!!Σας περιμενουμε ξανά το συντομότερο δυνατο

Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια μεγάλη ντροπή τους για το φαγητό που προσφέρουν!!!!
Όλα τα κρεατικά ήταν σαν τσίχλες σκληρά και στεγνά
Οι προτηγανισμενες πατάτες ήταν μέσα στο λάδι και ωμές
Η χωριάτικη σαλάτα σαν να είχε περισσέψει από άλλο τραπέζι
Ντροπή τους για την ποιότητα του φαγητού που δίνουν στο κόσμο.
Δεν τον σέβονται

3  Ευχαριστούμε, memas73

Ευχαριστούμε για την κριτική σας. Μάλλον μας μπερδέψατε με άλλο κατάστημα. Εδώ τα πάντα είναι φρέσκα. Οι πατάτες,το κρέας,η σαλάτα όλα!!!!Μας κάνει εντύπωση που τίποτα δε σας άρεσε γιατί είμαι γνωστοί για την ποιότητα μας. Είμαστε ευγνωμονες για τους τόσους πολλούς φίλους του φαγητού μας. Παρ όλα αυτά λυπουμαστε που δε σας ικανοποιησαμε και είμαστε πάντα εδώ για μια δεύτερη ευκαιρία να σας αλλάξουμε γνωμη

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

παρα πολυ ωραια ατμοσφαιρα, πολλα δεντρα και πολυ φιλικο προσωπικο. πολυ καλες τιμες και το φαι καλο ειδικα για τη τιμη του.

Ευχαριστούμε, elextrashock
Ο/η AndreasKan, Ιδιοκτήτης του ΚΟΨΙΔΙ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και τα καλά σας λόγια!!!Σας περιμενουμε ξανά το συντομότερο δυνατο

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2020

Πέρα από το όμορφο σημείο της παλιάς "ΜΑΣΑΣ", τίποτα το ιδιαίτερο σε φαγητό. Μετριότατα τα λίγα ορεκτικά (τα τηγανητά κολοκύθια απαράδεκτα, δεν σερβίρονται σε μαγαζί που σέβεται τον εαυτό του), το μπουγιουρντί κάτω του μετρίου, όπως και η τυροκαυτερή, ανεκτό το τζατζίκι, καλή η χωριάτικη. Ολα τα κρεατικά πιάτα γεμάτα με την κάτω του μετρίου προτηγανισμένη και τίγκα στο λάδι πατάτα για να έχουν "όγκο" και μάλλον αδικούνται αφού το κρέας που έχει μέσα είναι γενναία ποσότητα. Η γεύση του κρέατος απλά καλή σε λουκάνικο κοντοσούβλι και κοκορέτσι που δοκιμάστηκαν. Νόστιμο χύμα τσίπουρο, ελαφρά τσιμπημένες τιμές γι' αυτά που προσφέρει. Γενικά ένα σημείο με εύκολη πρόσβαση για όλα τα μέρη, πολύ ωραίος έξω χώρος για δροσούλα ειδικά το βράδυ, χορταίνεις, δεν ενθουσιάζεσαι με τίποτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
2  Ευχαριστούμε, mesevas

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!!Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οι πατάτες μας είναι φρέσκιες,το μπουγιουρντί ,το τζατζίκι και η τυροκαυτερή ,το κοντοσουβλι,το κοκορετσι χειροποίητα !!!! !Μαλλον καλύτερα,θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι όλα μας τα προϊόντα παράγονται από εμας και είναι φρέσκα!Δε μας παραπονιούνται συχνά για τις μερίδες. Αντιθέτως μάλιστα,ειμαστε γνωστοί για την ποιότητα και την ποσότητα του φαγητού μας.Σχεδον μόνιμα γεμάτοι αλλά τίποτα δεν κάνουμε καλό;;;;Παρ’ολα αυτά λυπούμαστε που δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας ☺️☺️☺️☺️☺️

ΚΟΨΙΔΙ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

ΚΟΨΙΔΙ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!