Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2021

Τέλειος χώρος με απίστευτη θέα στο λιμάνι της Σύρου !!! Υπέροχη διακόσμηση και ο χώρος παρά πολύ καθαρός αλλά και προσεγμένος!! το προσωπικό παρά πολύ εξυπηρετικό όπως επίσης και ο ιδιοκτήτης!!! Το συστήνω χωρίς ενδοιασμούς.

Ευχαριστούμε, iliasz2021
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2021

Εξαιρετικό δωμάτιο με όλες τις ανέσεις. Πολύ κοντά στο Ερμούπολη. Κατάλληλο για ζευγάρια αλλά και οικογένειες. Καθαρό, όμορφο, άνετο. Τήρηση όλων των μέτρων κατά του κορονοιού Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, eiriniz2021
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2021

Ένας μοντέρνος χώρος με όλες τις ανέσεις, καθαρός αλλά και προσεγμένος! Τέλεια θέα και το προσωπικό ευγενικό και πάντα πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει σε όλα. Οιδιοκτήτης πολύ εξυπηρετικός και αγαπητός.Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, 61dimitraa
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2021

Φιλόξενοι άνθρωποι με ζεστη υποδοχη! Το δωματιο υπέροχο με ολες τις ανεσεις! Ομορφο με ωραια διακοσμηση και καθαρο μας κέρδισε απο την πρωτη στιγμή! Σε μια πανέμορφη τοποθεσια στη Συρο! Θα το συστηνα ανεπιφύλακτα για διακοπές!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, elenib976
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2021

Απίστευτη φιλοξενία!!! Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο από τα πιο άνετα στρώματα που έχουμε κοιμηθει!!Όλα ήταν όμορφα και στο κέντρο της Ερμούπολης με φοβερή θεα κ όλα κοντά μας... Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη . Το συνιστώ ανεπιφύλακτα....

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, M9757GT_