Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2020

Τρομερός ύπνος, το κρεβάτι δεν υπάρχει. Πάντα καθαρό και πολύ καλή εξυπηρέτηση.
Ολα καινούργια μέσα, θα νόμιζες οτι είσαι ο πρωτος που το χρησιμοποιει. Μας κέρδισε το εντονο ενδιαφέρον να μας προτείνει πως να περάσουμε ευχαριστα τον χρόνο μας στην Συρο.
προτείνεται 5/5 !

Ευχαριστούμε, greg777777
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικες σουϊτες στην καρδιά της Ερμούπολης. Πεντακάθαρο και ολοκαίνουριο. Οι οικοδεσπότες πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Θέα στο λιμάνι και όλα τα μαγαζιά στα πόδια μας. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, GiorgosAslan
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020

Υπέροχη τοποθεσία , εκπληκτική θέα !!
Καθαρές και περιποιημένες σουίτες, φοβερά κρεβάτια !! Οι οικοδεσπότες ευχάριστοι,εξυπηρετικοί και με σεβασμό !! Από τις καλύτερες επιλογές για διαμονή στη Σύρο !!

Ευχαριστούμε, Ioannavou
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή σουίτα..φανταστική θέα..όλα στα πόδια σου...οι ιδιοκτήτες μας εξυπηρέτησαν σε όλα..όλα καινούρια στο δωμάτιο..την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους..μπορείς να κατέβεις για φαγητό από κάτω η για ποτο σε 1 λεπτό.πεντακαθαρο και αψογο δωματιο

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Arisioannidis
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Πανέμορφη σουίτα, πολυτελής και καθαρή. Στην καρδιά της Ερμούπολης και με εξαιρετική θέα στο λιμάνι.Η διαμονή μας ήταν πολύ ευχάριστη και σε αυτό βοήθησε και ο ευγενικός οικοδεσπότης. Θα σας ξανά επισκεφτούμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, happy_cosmopolitan