Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Best hotel ever … best service ever .. ωραίο φαγητό .. αξίζει να το προτιμήσετε … τα ομορφότερα δωμάτια και αν μπορούσα να του βάλω 10 αστέρια θα του τα έβαζα …θα ξανά πάμε σίγουρα και δεν πρόκειται να μπω στην διαδικασία να ψάξω εαν υπάρχει κάτι άλλο. Είμασταν παρέα από φίλους και όλοι φύγαμε ευχαριστημένοι.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Stay in this hotel ..
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, charapavlou
Η κριτική έγινε: 29 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα καταπληκτικό πολυτελές Ξενοδοχειο . Η διακόσμηση, η ποιότητα των υλικών, οι υπηρεσίες , η ευγένεια ήταν μια ευχάριστη έκπληξη που μας χαροποίησε ιδιαίτερα.
Σπάνια συναντάς τέτοια ποιότητας ξενοδοχεία σε αυτή την τιμή. Σίγουρα θα ξαναέρθουμε .

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, alcromm
Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2020

Η πρώτη μας εντύπωση από το ξενοδοχείο ήταν αυτή της έκπληξης. Η αίσθηση που δημιουργείται ήδη από την αίθουσα υποδοχής είναι αυτή της ηρεμίας και της χαλάρωσης. Ένα δροσερό και αναζωογονητικο περιβάλλον, προσεγμένο μέχρι την τελευταία του λεπτομέρεια και που αφήνει έξω από τις πόρτες του τη βοή της Ερμουπολης στην καρδιά της καλοκαιρινής σεζόν.
Το δωμάτιο μας ήταν ήσυχο, καθαρό, με θέα στη θάλασσα, και κάτι παραπάνω από ευρύχωρο για δύο άτομα.
Το προσωπικό ήταν φιλικό, έτοιμο να απαντήσει σε όλες μας τις ερωτήσεις και να προτείνει παραλίες, events, και εστιατόρια.
Ο αγαπημένος μας χώρος ήταν αναμφίβολα ο κήπος, όπου σερβίρεται το πρωινό (νόστιμες επιλογές τοπικών γεύσεων σε μια πιο ιδιαίτερη εκδοχή), αλλά και τα φανταστικά κοκτέιλ του μπαρ.
Tip για τους λάτρεις του καφε: αξίζει μια επίσκεψη για καφέ στον κήπο, καθώς θεωρούμε ότι εκεί ήπιαμε έναν από τους καλύτερους καφέδες που έχουμε ποτέ δοκιμάσει.
Τέλος, σημαντικό για εμάς είναι ότι το ξενοδοχείο είναι pet-friendly.

Ευχαριστούμε, EleniPo
Μετάφραση Google