“Μυκήνες”
Κριτική για: Melina's Taverna Restaurant

Melina's Taverna Restaurant

Οι μερίδες είναι μεγάλες αλλα το φαγητό δεν ήταν νόστιμο. Το τζατζίκι που συνόδευε το σούβλακι δν τρωγόταν, η μπριζόλα ήταν σκληρή και ο κύριος που μας σερβιρε ήταν αγενεστατος! Φαγητό εντυπωσιακό μόνο από εμφάνιση

Ευχαριστούμε, Wordparty

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020

Πηγαίνοντας ή φεύγοντας από τον αρχαιολογικό χώρο των Μυκηνών, θα είναι παράλειψη να μην σταματήσεις στην ταβέρνα αυτή. Πεντακάθαρη, πολύ περιποιημένη, με άψογη κ άμεση εξυπηρέτηση, κ κυρίως τηρώντας όλα τα μέτρα υγιεινής και ασφάλειας. Οι ιδιοκτήτες χαμογελαστοί κ ευγενικοί, μέσα από τις σωστά φορεμένες μάσκες τους κ τα φαγητά νόστιμα, φρέσκα όπως κ οι φρεσκοκομμένες σαλάτες, σε τεράστιες ποσότητες κ λογικές τιμές. Πολύ ζουμερά κρέατα και εξαιρετικό το πιάτο ημέρας !!! Μπράβο σας κ καλή συνέχεια !!!

Ευχαριστούμε, 678kaitit
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουνίου 2020

Πολύ πλούσια και νόστιμα πιάτα από δυο ευγενέστατος ανθρώπους που μας εξυπηρέτησαν άψογα. Επιπλέον δεν μπορώ να μην επισημάνω την Απαστράπτουσα καθαριότητα σε όλο το μαγαζί. Ευχαριστούμε και πάλι

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, DiaGreece
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2019

Το μόνο που μας στεναχώρησε ήταν πως επισκεφθήκαμε αυτό το φοβερό μέρος την τελευταία ημέρα των διακοπών μας. Το περιβάλλον ήταν υπέροχο, οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό ευγενέστατοι!! Όσο για το φαγητό..Δεν αφήσαμε τίποτα! Απίστευτες γεύσεις στις καλύτερες τιμές. Την επόμενη φορά θα το επισκεφθούμε πρώτο πρώτο!!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Ioanna A
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2019

Ανεπαρκής εξυπηρέτηση για να το πω ευγενικά. Η μισή παραγγελία μας δεν ήρθε ποτέ και τα μισά από αυτά που ήρθαν ήταν λάθος. Η κόρη μου ζήτησε μπιφτέκι γαλοπούλας και πήρε χοιρινή μπριζόλα. Για την ακρίβεια όλοι μας φάγαμε μπριζόλα ή αλλιώς σόλα. Η ευγένεια της ιδιοκτήτριας -και τα χίλια συγνώμη - δυστυχώς δε μπόρεσε να αλλάξει το γεγονός οτι φύγαμε δυσαρεστημένοι. Λυπάμαι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Bug-a-boo-too

Melina's Taverna Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.