Dimitris D
Δροσιά, Ελλάδα

Εξαιρετικό

Κριτική για: Adam's Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 19 Αυγ 2021μέσω κινητής συσκευής
Σε πολύ καλό σημείο λίγο έξω από το κέντρο της πόλης, με πάρκινγκ σημαντικό για την περιοχή, πολύ ωραία δωμάτια, σέρβις καθημερινό σε αυτά, καλό πρωινό σε μπουφέ, και πολύ καλό φαγητό αν επιλέξεις να φας στο εστιατόριο του. Πολύ καλή και άμεση εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό σε ότι και αν χρειαστείς.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
384 €
      Δεν χρειάζεται προπληρωμή
      • Priceline
      1.3 χλμ. από Adam's Hotel
      Δωρεάν πάρκινγκ
      One of the best views of Parga and the fortress.
      • Priceline
      1.2 χλμ. από Adam's Hotel
      Παραλιακό
      Πάργα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
      Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2021

Μείναμε με την σύζυγο τέσσερα βράδια... το δωμάτιο ευρύχωρο και καθαρό.
      Ο χώρος της πισίνας και η πισίνα υπέροχη για τις καυτές ημέρες... γυρνούσαμε από θάλασσα για να απολαύσουμε την πισίνα και το ΦΑΓΗΤΟ... το προσωπικό και ειδικότερα ο σεφ εξυπηρετικότατοι μιας και ήρθε ο ίδιος να μας βρει στην πισίνα για κάτι "παραξενιές" που είχαμε λόγω εγκυμοσύνης. Εάν με φέρει ο δρόμος μου ξανά στην Πάργα, εκεί θα μείνω πάλι...

• Ποιότητα
      Ευχαριστούμε, H4236WQ_
      Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021

Ήταν από τα μέρη που έχω μείνει και θα θυμάμαι πάντα γιατί ήταν λες και είμαι σπίτι μου. Αισθανόμουν τόσο άνετα, όλοι ήταν πολύ φιλικοί τα πάντα πεντακάθαρα και η εξυπηρέτηση πάντα με χαμόγελο και ευγένεια. Όταν θα ξαναπάω στην Πάργα σίγουρα εκεί θα μείνω.

Ευχαριστούμε, marinarapcha
      Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα τέσσερις νύχτες , ευρύχωρα δωμάτια το προσωπικό όλο με τη καλημέρα στο στόμα πεντακάθαρο όλο το ξενοδοχείο με ατμόσφαιρα που σε ελκύει.Δοκιμασα και από τα υπέροχα και νόστιμα πιάτα του εστιατορίου και η τοποθεσία πολύ καλή.Ευχαριστουμε!!!βαθμολογία εξαιρετικά.

Ευχαριστούμε, Fahridin H
      Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για μια εβδομάδα..ήταν όλα τελεια! Θα ξεκινήσω από τα κορίτσια στην reception,την Ελπίδα και την Κυριακή…Η βοήθεια τους ήταν πολύτιμη και έκαναν ότι καλύτερο μπορούσαν για την καλύτερη εξυπηρέτηση μας… Τα κορίτσια του service πάντα με το χαμόγελο….. η καμαριέρα κάθε πρωί μας ρωτούσε αν είναι όλα καλά με το δωμάτιο και αν χρειαζόμαστε κάτι… Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο…Ο Φώτης ήταν ευγενέστατος και γνωστής της δουλειάς του μπαρ…
      Φοβερό team… μπράβο παιδιά!! Συνεχίστε έτσι !!!!
      Ευχαριστούμε τον κ.Χαράλαμπο για την φιλοξενία του!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
      2  Ευχαριστούμε, Odyseas08
      Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2020

Καταπληκτικό ξενοδοχείο! Καλή τοποθεσία και πολύ ευχάριστο προσωπικό. Βρίσκεται αρκετά κοντά στο κέντρο της Πάργας αλλά με την απαραίτητη απόσταση ώστε ο πελάτης να έχει την ηρεμία που απαιτούν οι διακοπές. Το προσωπικό άψογο και ευγενεστατο πάντα σε εγρήγορση για να παρέχουν την βέλτιστη εξυπηρέτηση!Οσο για το φαγητό εξαιρετικό τουλαχιστον«Nothing less than a perfect stay on the countryside. Well done!»

Ευχαριστούμε, W7091LAangelak