Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Τα δωμάτια ήταν πεντακαθαρα και διακοσμημένα με πολύ γούστο! Έμενα στην μεζονέτα και κάθε πρωί ξυπνούσα για να πιω τον καφέ μου στο μπαλκόνι με θέα την θαλασσα! Στην ρεσεψιόν η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή και μας εδωσαν πληροφοριες για ολα τα τουριστικα αξιοθεατα της περιοχης!Οι παροχές του καταλύματος ήταν πραγματικά πολυ καλες! Σιγουρα θα το επισκεφθουμε ξανα! Προτείνω ανεπιφύλακτα να δοκιμάσετε την εμπειρία της διαμονής στο Liberte maisonettes!

1  Ευχαριστούμε, erasmiaf
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020

Πήγαμε φέτος στην Παργα. Μείναμε σε αυτό το εξαιρετικό μέρος. Δεν είναι ξενοδοχείο αλλά πραγματικά ο άνθρωπος που το εχει φαίνεται πως εχει διάθεση να είναι όλα στην εντέλεια. Τα δωμάτια ανακαινισμένα πρόσφατα και πανέμορφα! Η καθαριότητα ήταν άψογη και όλοι εξυπηρετικοί και πολύ ευγενικοί. Μακάρι ολα τα δωμάτια να τα είχαν άνθρωποι με τέτοιο μεράκι!!! Πολύ όμορφη η εμπειρία μας!!!

Ευχαριστούμε, annetajasanewilliams
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020

Μείναμε στο πιο μικρό δωμάτιο από επιλογή μας, αλλά είχε τεχνικά προβλήματα τα οποία ο ιδιοκτήτης δεν παραδέχτηκε. Ήταν αρνητικός στην κριτική. Μου είπε ότι τα προβλήματα που ανέφερα δεν υπάρχουν κ φταίει το ότι επιλέξαμε το πιο μικρό κ οικονομικό δωμάτιο. Το δωμάτιο δεν άξιζε 60€/βραδιά. Καλή τοποθεσία, αλλά δεν σας το συστήνω. (Χαλασμένα: διακόπτης φωτός, εξαερισμός μπάνιου, σίτα μπαλκονιού. Τη μια μέρα υπήρχε πρόβλημα με το ίντερνετ, την άλλη με την καθαριότητα, την άλλη δεν είχε ζεστό νερό. Ηχομόνωση δεν υπάρχει. Μυρωδιές από αλλά δωμάτια έφταναν στο δικό μας. Χρειάστηκα 2 φορές κάτι στις 4 μέρες, αλλά δεν βρήκα κάποιον υπεύθυνο να εξυπηρετηθώ, εκτός από την καθαρίστρια. Μέτρα προστασίας από covid-19 σχεδόν ανύπαρκτα.)

Ευχαριστούμε, Foteini_Bou
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία, δίπλα σε όλα χωρις να παιδεύεσαι με το πάρκινγκ! Ανακαινισμένος χώρος , ο οποίος καθαρίζεται καθημερινά! Στα συν του το μπαλκονακι με θέα (μπροστινά δωμάτια) ! Οι άνθρωποι του είναι κάτι παραπάνω από εξαιρετικοί *****!!! Με χαμόγελο και διάθεση να εξυπηρετήσουν ! Δεν είχαμε πάρει δικό μας πιστολάκι μαλλιών και μας δάνεισαν για όσο θα μέναμε (χωρίς να αναγράφεται στις παροχές) ! Την επόμενη φορά στην παργα θα ξαναμείνουμε σίγουρα εδώ!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, kallisam
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο δωματιο ανακαινισμενο καθαρο ανετο κ καλο μπανιο!ΑΛΛΑ...θεα στο μπαλκονι 0 (μηδεν) εβλεπες ενα κοινοχρηστο χωρο απο πισω χαλια.....κ γενικα το ξενοδοχειο σαν ξενοδοχειο δεν ειχε θεα!Ειναι εξω απο τη Παργα κ βλεπει απλα δρομο κ επισης δεν διαθετει πρωινο...ΑΡΑ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΓΙΑ 1 βραδυ....ΕΝΩ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΝΤΟΣ ΠΑΡΓΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ,ΘΕΑ,ΠΙΣΙΝΑ,ωραιο δωματιο!!! Κ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ακριβως ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ αρα ειστε ακριβοι! Αρα πρεπει να κατεβασετε λιγος τις τιμες σας νομιζω....4 αστερακια γιατι εχετε ωραιο δωματιο εντος!Ομως πρεπει να ριξετε τιμη απλα θεωρω υπερβολικο το ποσο που ζητατε οταν δεν προσφερετε τα παραπανω!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, MarlenMarlenz