“Απλά...τέλειο!”
Κριτική για: Πανόραμα

Πανόραμα
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αυγουστιάτικη πανσέληνος και ανηφορίζαμε προς τον Επικουριο Απόλλωνα. Φτάσαμε στη Νέα Φιγαλεία και είδαμε το μαγαζί. Είπαμε ότι κάποια από τις επόμενες ημέρες θα έρθουμε να δούμε τη θέα και να "τσιμπήσουμε". Τελικά πήγαμε το επόμενο βραδάκι. Καθίσαμε στο δροσερό μπαλκόνι (χρειάστηκε να ρίξουμε κάτι στην πλάτη μας) και άνοιξε το μάτι μας από τη θέα. Ό,τι φάγαμε ήταν εκπληκτικό! Μπιφτέκια, σουβλάκια και η καλύτερη γουρουνοπούλα που έχω φάει! Οι τιμές πολύ καλές και το προσωπικό χαμογελαστό. Σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, nondalu
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2019

επισκευθήκαμε φίλους στη Νέα φιγαλεία 24/8/2019 και καθίσαμε για φαγητό! υπέροχη γουρουνοπούλα! παγωμένη μπύρα! νοστιμη σαλατα, τηγανιτες πατάτες και τυλιχτά σουβλακια! πολυ καλες τιμες! αξιξει και για οικογενεια! ανοιχτό ως αργά τη νυχτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
5  Ευχαριστούμε, ZikosBiker
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Πανόραμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!