“Φαγητό για ανθρώπους με χαμηλή πίεση!”
Κριτική για: Nirvana Taverna Restaurant

Nirvana Taverna Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Στο συγκεκριμένο πήγαμε με γκρουπ. Η εξυπηρέτηση ήταν γρήγορη.Υπήρχαν κυρίως επιλογές απο μαγειρευτά. Πήρα χοιρινό με σέλινο, ήταν σχεδόν παγωμένο και λύσσα σαν παστό! Το ίδιο ήταν και το φρικασέ που παρήγγειλε ο σύζυγός μου. Όταν το ανέφερα στους ιδιοκτήτες, με κοίταξαν περίεργα μου είπαν αποκλείεται, τους πρότεινα να δοκιμάσουν και μου ανέφεραν πως "καμιά φορά αυτά συμβαίνουν".
Στο τέλος δεν βγάλανε ούτε ενα γλυκό, έστω ένα φρούτο να φύγει η αλμύρα! Δεν το συνιστώ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Chrysa P

Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικό ελληνικό φαγητό. Πολύ καλη εξυπηρέτηση, τέλεια θέση και πάνω απ' όλα προσιτές τιμές! Προφανής επιλογή αν βρεθείτε στην περιοχή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, mariosk120
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Για την εξυπηρετηση δεν εχώ να πω τίποτα! Τα παιδιά ήταν εξυπηρετικα κ γρήγορα... Το φαγητό με χάλασε σε όλα τα πιάτα. Πολύ λάδι παντού... Επίσης παρήγγειλα φιλετο κοτόπουλο ψητό κ μου ήρθε φιλέτο κοτόπουλο τηγανητο (!!!)

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, 109eirinis
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2016

Από τις παλιότερες ταβέρνες τις περιοχής. Σταθερή αξία, νόστιμα φαγητά - κλασικά όχι γκουρμέ. Ο φίλος μου θα ήθελε η μερίδα του να ήταν μεγαλύτερη ενώ εμένα μου φάνηκε μια χαρά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Van T
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2016

Αψογη εξυπηρετηση καθε φορα που απολαμβανουμε το φαγητο μας διπλα στη θαλασσα...Το περιβαλλον ειναι πολυ φιλικο και τα φαγητα πεντανοστιμα....Εχεις πολλες επιλογες και διαφορετικες καθημερινα καθως επισης εχεις την ευκαιρια να απολαυσεις φρεσκα θαλασσινα διπλα στη παραλια....Υπεροχα....

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, XeniaG29

Nirvana Taverna Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κάτω Γατζέα, Περιοχή Μαγνησίας

Nirvana Taverna Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!