“Τίμιο μαγαζί”
Κριτική για: Elia Beach Bar-Restaurant

Elia Beach Bar-Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το ομορφότερο μαγαζί της περιοχής είτε για πρωϊ είτε για βράδυ. Άνετες και καθαρές ξαπλώσρες καλός καφές και σέρβις. Το βράδυ επιλογές φαγητού και ποτών στο μπαρ ή στον όμορφο διακοσμημένο χώρο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, ΦΑΝΗΣ Χ

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Ενώ είχαμε κάνει τηλεφωνική κράτηση για δύο σετ ξαπλώστρες, δεν μας είχαν κρατήσει κανένα. Μας λένε θα σας βάλω στην πισινα μέχρι να αδειάσει κάποιο σετ στην παραλία. Παρόλα αυτά το δέχτηκαμε.
Μας έβαλαν να κάτσουμε σε θέση αναμονής με χρέωση 15€ για 2 λεπτά.
Δεν μας ενημέρωσε κάνεις ότι αλλάζει το ποσό χρεώσεις όταν κατεβήκαμε στις ξαπλώστρες της παραλιας.
Ζητήσαμε 10 φορές να μας φέρουν πουφ για να κάτσουμε λίγο πιο άνετα τα δύο ζευγάρια και η μία δικαιολογία ήταν πίσω από την άλλη, όπως πχ στην αριστερή πλευρά της παραλίας επιτρεπόταν ενώ στην δεξιά όχι τα πουφ.
Κάναμε λογαριασμό 140€ και ενώ κανόνικα θα έπρεπε να μην χρεωθεί η αναμονή μας την χρέωσαν κανονικότητα και ενώ ζητήσαμε να μάθουμε τον λόγο.
Η εν λόγω κυρία του καταστήματος όχι μόνο μας ειρωνεύτηκε αλλά και μας φώναξε.
Η κυρία πραγματικά ότι χειρότερο είναι ο λόγος που δεν πρόκειται να ξανά έρθουμε πότε.
Το μόνο καλό είναι το service και συγκεκριμένα ο Παναγιώτης.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Tinkerbelloni
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2018

ο σερβιτόρος αφού δώσαμε παραγγελία, έπιασε την συζήτηση στο δίπλα τραπέζι για 20' και μετά έδωσε την παραγγελία στον μπάρμαν.
Επίσης ενώ έιχαμε πάρει καφέ και μπύρα, ήρθαν και μας έκαναν παρατήρηση που τρώγαμε στην ξαπλώστρα κουλούρι από τον φούρνο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Stella G
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουνίου 2018

Οτι το καλύτερο εχει να παρουσιάσει η περιοχή. Μπορείτε να απολαύσετε Καφέ,φαγητό,ποτό με ωραία θέα τον κορινθιακό

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, atofios21
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019

Elia Beach Bar-Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!