“Ψάρι με θέα!”
Κριτική για: Jimmy's Taverna

Jimmy's Taverna
Περιγραφή: Στον ευχάριστο χώρο μας πάνω στην πλατεία του λιμανιού, απολαμβάνετε τις νόστιμες και παραδοσιακές μας συνταγές, που ξεκινούν από το 1984. Είμαστε κοντά σας χαρίζοντάς σας άριστη ποιότητα σε πολύ καλές τιμές, ευχάριστο περιβάλλον και γρήγορη εξυπηρέτηση. Βασιζόμαστε στην Ελληνική και τη μεσογειακή κουζίνα με εκλεκτές γεύσεις από γη και θάλασσα, μαγειρεμένα με πρώτης ποιότητας υλικά παραγωγής μας.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Γραφική ταβέρνα με θέα το λιμανάκι στο Καστρί και το Λιβυκό πέλαγος. Πεντανόστιμα πιάτα και τέλεια, γρήγορη εξυπηρέτηση. Πολύ λογικές τιμές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, kostaspapaxristos

Η κριτική γράφτηκε 26 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μια ευχάριστη έκπληξη ειναι αυτή η ταβέρνα! Μπροστά στη θάλασσα εννοείται θα επιλέγαμε ψάρι! Ψάρι ολόφρεσκο και τόσο μα τόσο νόστιμα ψημένο! Σπιτικό φαγητό σε πολύ προσιτές τιμές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
2  Ευχαριστούμε, th_kon
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στην ταβέρνα του Τζιμη στο Καστρί φάγαμε τις περισσότερες φορές στην διάρκεια των διακοπών μας. Σπιτικές γεύσεις και φιλικό χαλαρό περιβάλλον σε πολύ ωραίο σημείο πάνω από το λιμανάκι του Καστριου. Φρέσκα ψαράκια καθημερινά σε πολύ χαμηλές τιμές.Αξίζει !

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, dousisj
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον, καλές τιμές και φιλική εξυπηρέτηση!! Ο,τι φάτε εδώ θα είναι φρέσκο και προσεγμένο! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, konstantina511mp
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια όλα!
Περιβάλλον, φαγητό, τιμές!
Οικογενειακή ταβέρνα δίπλα στη θάλασσα!
Σπιτικό φαγητό και φρέσκα ψάρια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Μιχάλης Χ

Jimmy's Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κερατόκαμπος, Νομός Ηρακλείου

Jimmy's Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!