1.292
1.292
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τις καλύτερες διακοπές έως τώρα... Εγκαταστάσεις πεντακάθαρες,καλοσυντηρημενες σε πανέμορφο μέρος!Το προσωπικό άξιο συγχαρητηρίων!ευγενικοτατοι και χαμογελαστοί όλοι!από το προσωπικό που φροντίζει για την μεταφορά των αποσκευών με τα ηλεκτρικά αμαξίδια,τις ευγενικοτατες και χαμογελαστές κοπέλες στην υποδοχή,το προσωπικό του εστιατορίου μέχρι και τον σεφ! η ποιότητα και η ποικιλία του φαγητού υποδειγματική!οι ναυαγοσώστες μόνο θα πρέπει να τους ενημερώσει κάποιος ότι δεν παίζουν στο Baywatch και θα πρέπει να προσέξουν περισσότερο τον τρόπο που μιλάνε στον κοσμο και το στυλακι τους....έτυχε να γνωρίσω την πρώτη ημερα άφιξης μου έναν εκ των υπευθύνων και στο πρόσωπο του κ.Ανδρικοπουλου θα ήθελα να ευχαριστήσω ολο το προσωπικό για τις πανέμορφες διακοπες που μας προσέφεραν!Εις το επανιδείν!!!

Ευχαριστούμε, παναγιωτης Σ
Ο/η Barcelo Hydra beach Barcelo Hydra beach, Other του Barcelo Hydra Beach Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ Psstam,

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε τα σχόλιά σας για την πρόσφατη εμπειρία των διακοπών σας μεταξύ μας, με κύριο στόχο να διασφαλίσουμε ότι θα συνεχίσουμε να προσφέρουμε αξέχαστες εμπειρίες. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που διαβάζουμε τα καλά σας σχόλια, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα ευγενικά σας λόγια προς το προσωπικό μας Με έκπληξη διαβάζουμε τα σχόλιά σας σχετικά με τους ναυαγοσώστες μας κυρίως επειδή η εξυπηρέτησή τους έχει επαινεθεί πολλές φορές για τον επαγγελματισμό τους αλλά και τη εξυπηρέτησή τους και σας διαβεβαιώνουμε ότι αυτό που περιγράψατε δεν είναι σύνηθες για εμάς. Εκ μέρους όλου το προσωπικού σας ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια και χαιρόμαστε που ανταποκριθήκαμε τον προσδοκιών σας και σας προσφέραμε τις καλύτερες διακοπές. Και πάλι σας ευχαριστούμε για τα υπέροχα σχόλιά σας και ευχόμαστε να σας υποδεχθούμε και πάλι πολύ σύντομα.

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ όμορφη τοποθεσία. Η θάλασσα πεντακάθαρη όπως και όλοι οι χώροι.Στα συν το γεγονός ότι δεν έχει κεντρικό κτίριο με δωμάτια αλλά αυτόνομες οικίες. Το προσωπικό απόλυτα εκπαιδευμένο και καταρτισμένο. Ιδιαίτερα στην covid εποχή. Οι μπουφέδες αρκετά μεγάλοι με προστατευμένο το φαγητό. Οι υπάλληλοι αναλάμβαναν να σερβίρουν τους πελάτες. Όλοι με μάσκες. Εν κατακλείδι, είδαμε ένα ξενοδοχείο που του αξίζουν τα πέντε αστέρια.
Καλό θα ήταν να υπάρχει φυσικός χυμός πορτοκάλι και παγωμένοι καφέδες στο all inclusive.

Ευχαριστούμε, spyba

Αγαπητέ, spyba,

Σας ευχαριστούμε βαθύτατα που διαθέσατε τον χρόνο σας για να μοιραστείτε τα θετικά σας σχόλια κάνοντας τις καλοκαιρινές σας διακοπές στο Barcelo Hydra Beach Resort. Είναι πολύ σημαντικό για εμάς να το γνωρίζουμε διότι στόχος μας είναι οι φιλοξενούμενοί μας να έχουν μόνο όμορφες εμπειρίες και γι΄ αυτό ακριβώς πάντα προσπαθεί όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου μας, δίνοντας όλοι τον καλύτερο εαυτό τους καταβάλλοντας το μέγιστο των δυνατοτήτων τους για την εξυπηρέτηση των φιλοξενούμενών μας.
Με μεγάλη ικανοποίηση διαπιστώνουμε πως αναχωρήσετε από το ξενοδοχείο μας ακόμα μία φορά με θετικές εντυπώσεις από όλες τις ανέσεις και τις υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε λοιπόν να σας φιλοξενήσουμε ξανά το επόμενο καλοκαίρι και να σας προσφέρουμε ακόμα περισσότερες ευχάριστες αναμνήσεις.

Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2020

Το ξενοδοχείο απίστευτο!!! όλοι είναι ευγενικοί.τα κορίτσια της reception με χαμόγελο έτοιμες να σας εξυπηρετήσουν!!!Tο μενού άριστο πεντακάθαρο και νόστιμο. Το προσωπικό άψογο!!
Μην παραλείψετε να επισκεφτείτε το σπα της aegeo με τα υπέροχα κορίτσια την Έφη και την Αμάντα και τα εκπληκτικά χέρια που σε ταξιδεύουν της Ευαγγελίας. Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, L4044PP_

Αγαπητέ L4044PP_ ,

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε τα σχόλιά σας για την πρόσφατη εμπειρία των διακοπών σας μεταξύ μας, με κύριο στόχο να διασφαλίσουμε ότι θα συνεχίσουμε να προσφέρουμε αξέχαστες εμπειρίες. Θα μεταφέρουμε επίσης τις ευχαριστίες σας στο προσωπικό μας καθώς γνωρίζουμε ότι θα σημαίνει πολλά για αυτούς. Εκ μέρους όλου το προσωπικού σας ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια και χαιρόμαστε που ανταποκριθήκαμε τον προσδοκιών σας και σας προσφέραμε τις καλύτερες διακοπές. Τέλος Θα μεταφέρουμε την κριτικής σας και στην ομάδα από το spa που σας έκαναν να ταξιδέψετε. Eυχαριστούμε για τα υπέροχα σχόλιά σας και ευχόμαστε να σας υποδεχθούμε και πάλι πολύ σύντομα.

Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από που να πρωτοξεκινήσουμε...
Το προσωπικό ευγενέστατο και πάντα (οποιαδήποτε ώρα) πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει!
Η καθαριότητα σε ΟΛΟΥΣ τους χώρους του ξενοδοχείου μοναδική (ειδικά εν μέσω COVID-19 που επισκεφτήκαμε εμείς το ξενοδοχείο δε νιώσαμε ούτε για μια στιγμή ανασφάλεια)!!
Το φαγητό νοστιμότατο, ποιοτικό και με πολύ μεγάλη ποικιλία σε όλα τα γεύματα!
Ο περιβάλλων χώρος πανέμορφος όπως και όλες οι εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου!
Η παραλία και η πισίνα τέλειες για μπάνιο... Ενδείκνυνται για χαλάρωση και ξεκούραση!
ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσοι εργάζονται στο ξενοδοχείο για τον επαγγελματισμό τους!
Περάσαμε υπέροχα!!!

Ευχαριστούμε, LOUMANOLO

Aαγαπητέ LOUMANOLO,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Barcelo Hydra Beach Resort μας για τις διακοπές σας και ιδιαίτερα που η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν ευχάριστη. Θέλουμε να είστε σίγουροι ότι όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου προσπαθεί για το καλύτερο, πάντα με διάθεση προσφοράς, αφού η εξυπηρέτηση και η φιλοξενία σας είναι απόλυτη προτεραιότητα για εμάς.Εκ μέρους όλου το προσωπικού σας ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια και χαιρόμαστε που ανταποκριθήκαμε τον προσδοκιών σας και σας προσφέραμε τις καλύτερες διακοπές. Και πάλι σας ευχαριστούμε για τα υπέροχα σχόλιά σας και ευχόμαστε να σας υποδεχθούμε και πάλι πολύ σύντομα.

Με εκτίμηση ,

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

Περάσαμε ένα υπέροχο σαββατοκύριακο σε πολύ καθαρούς και οργανωμένους χώρους! Το all Inclusive ήταν πλούσιο σε επιλογές και το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.
Το κερασάκι ήταν το Aegeo Spa, πολύ ευγενικές και εξυπηρετικές κοπέλες η Αμάντα και η Έφη και ο μασέρ Δημήτρης καταπληκτικός!!
Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε

Ευχαριστούμε, Bianca D

Αγαπητέ Bianca D,

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την κριτική σας, για την πρόσφατη εμπειρία των διακοπών σας μαζι μας στο Barcelo Hydra Beach Resort , με κύριο στόχο να διασφαλίσουμε ότι θα συνεχίσουμε να προσφέρουμε αξέχαστες εμπειρίες. Θα μεταφέρουμε επίσης τις ευχαριστίες σας στο προσωπικό μας καθώς γνωρίζουμε ότι θα σημαίνει πολλά για αυτούς. Για άλλη μια φορά ευχαριστούμε για τα υπέροχα σχόλιά σας και θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Mε εκτίμηση,