“Ωραία!”

Taverna Stavros Sivota
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2022

Πήγαμε τυχαία ένα απόγευμα. Οτι πήραμε ήταν εξαιρετικό και οι μερίδες γενναιόδωρες. Εξυπηρέτηση και ταχύτητα, όλα καλά, ευχαριστηθήκαμε όλοι στην παρέα.. Θα το έχουμε στη λίστα με τα θετικά .

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, AnnaOnTravel2013

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη 15.08.22 ζευγάρι με 1 παιδι τραπέζια reserve ζητήσαμε να κάτσουμε ταρατσα και μας πρότεινε τραπέζι θάλασσα μπροστά
Εξυπηρέτηση άψογη , service άψογο , φαγητο πολύ καλο συμπεριφορά αψεγάδιαστη δεν μας ενόχλησε κανεις ενω το μαγαζί φόρτωνε κοσμο για να φύγουμε και γινόταν σφαγή
Απορώ με τα αρνητικά σχόλια αν πήγαν σε αυτό η στο παραδίπλα μαγαζί …
Μπράβο στον φίλο που μας έβαλε να κάτσουμε χαμογελαστός μας καθάρισε τέλεια το ψάρι και δεν πηρα το ονομα του οταν έφυγα και τον χαιρέτησα ,

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, dimitrisa600
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2022

Πανέμορφο μέρος, αλλά ανάρμοστη συμπεριφορά τόσο του ιδιοκτήτη όσο και του προσωπικού. Μεγάλη παρέα, με λογαριασμό άνω των 1.500€, σε φαγγριά και εμφιαλωμένα κρασιά... δεν πρόσφεραν ούτε φρούτο... μας ειρωνεύτηκαν και μας μάλωσε ο ιδιοκτήτης που δεν του αδειάσαμε τη γωνιά στα 10' μετά τον λογαριασμό!!! Rude and unprofessional behavior exhibited by OWNER and employee. Apparently they need lessons in how to treat customers. NOT RECOMMENDED for those who want to enjoy greek Philoxenia, kindness, and generosity!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2022
1  Ευχαριστούμε, 553fotinik
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2021

Πανέμορφο μέρος, αρκετά μεγάλη ποικιλία και πολύ νόστιμα πιάτα. Αυτό που χάλασε τα πάντα ήταν η στάση τόσο του ιδιοκτήτη όσο και του προσωπικού προφανώς, όπου σου πουλάνε ψάρια ιχθυοτροφείου για πελαγίσια και με τις ανάλογες τιμές. Όταν ζητήσαμε το λόγο που μας είπαν ότι ήταν πελαγίσια μας ειρωνεύτηκαν και μας μάλωσαν κιόλας σαν να ήμασταν χαμηλού νοητικού επιπέδου. Επίσης διαλέξαμε ένα πολύ καλό και γνωστό κρασί αλλά τελικά μας φέρανε ένα άλλο του ίδιου οινοποιού .όταν ζητήσαμε το λόγο και γιαυτο και πάλι μας είπαν ότι είναι το ίδιο και ότι πίνουμε κρασαρα. Αυτή ήταν με λίγα λόγια η συμπεριφορά σε ένα τραπέζι 2 ατόμων με 170€ λογαριασμό ..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, _K2780GM
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Πήγαμε σήμερα τπτ απολύτως το ιδιαίτερο υπερτιμημένο χωρίς κάτι να το ξεχωρίσει.... Μας χρέωσαν κ πιάτο που δεν ήρθε ποτέ.... Οι γαριδοκεφτεδες ήταν μέσα ώμοι επειδή είχαν μπει σε πολύ δυνατό λάδι κ δεν πρόλαβαν να ψηθούν.... Θέλανε να μας σερβίρουν γρήγορα ώστε να φύγουμε.... Αντί επαγγελματική στάση.... Χωρίς απόστασεις κ χωρίς μάσκες

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, elenitheohari1989

Taverna Stavros Sivota: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αθάνι, Απολλώνιοι

Σύβοτα, Λευκάδα

Taverna Stavros Sivota: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!