“Καλο”

Taverna Stavros Sivota
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021

Πολύ νόστιμος ο ξιφίας και οι σαλάτες τους.Ηταν απαίσιο το γεγονός ότι παιρνουσαν αυτοκίνητα ξυστά από την πλάτη σου.ευγενικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, Βασιλική Μ
Γράψτε μια κριτικήΚριτικές (364)

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια επιλογή για φρέσκο ψάρι , ήρεμο περιβάλλον & φιλικό προσωπικό που κάνει τα πάντα για να εξυπηρετήσει ! Πολύ καλές τιμές για όλα τα ποσρτοφολια !

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, manthkon
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021

Πολυ καλό και ποιοτικό φαγητό ξεφεύγεις από τα τουρισταδικα , ευγενικό σέρβις δροσερό και πολύ φιλικό περιβάλλον ακριβώς δίπλα στην θάλασσα, πεντακάθαρο και πολύ έντιμο στις τιμές ! Το καρπάτσιο δεν πρέπει να λείψει από τις επιλογές σας και σε συνδιασμο με το φρέσκο ψάρι που θα φας είναι λόγος στην επόμενη επίσκεψη να πας κατευθείαν εκεί ! Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Βασιλικη Π
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε εκεί βράδυ Παρασκευής. Ο κυριος που προσέλκυε πελάτες μας φώναζε είστε Έλληνες έχετε 20% έκπτωση. Λέμε ας δοκιμάσουμε να κατσουμε.
Παραγγελνουμε διαφορά πιάτα και μέσα σε 10 λεπτα όλα τα πιάτα έφτασαν. Πατάτες τηγανιτές από το μεσημέρι τηγανισμενες, χταποδακι ξυδατο από κονσέρβα, χταποδακι ψητό 18ε κρύο και σίγουρα ψημένο από το μεσημέρι.
Πληρώσαμε 6 άτομα 140ε με μεζέδες οι οποίοι ήταν από τους χειρότερους που έχω φάει και σχεδόν όλα τα πιάτα κρύα εκτός από τα καλαμαράκια. Δυστυχώς κάτι τέτοια μαγαζιά χαλάνε το όνομα της Λευκάδας.

1  Ευχαριστούμε, Stelios G
Ο/η helen, Ιδιοκτήτης του Taverna Stavros Sivota, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουνίου 2021

Είμαστε ένα εστιατόριο που εδώ και 40 χρονια προσφέρουμε ποιότητα και καλές τιμές .Η διαφήμιση μας είναι αυτή που μας κάνουν η πελάτες μας.Η πολιτική του μαγαζιού μας δεν είναι να κάνουμε εκπτώσεις μόνο και μόνο για να γεμίσουμε το μαγαζί μας.
Δεν κάνουμε εκπτώσεις και δεν ξεχωρίζουμε τους πελάτες μας .Βλέπουμε όλο το κόσμο το ίδιο και προσπαθούμε να τον εξυπερετισουμε με τον καλύτερο τρόπο.
Μάλλον έχετε μπερδέψει τα εστιατόρια και δεν έχετε φάει ποτέ σε μας αλλά μάλλον σε διπλανό εστιατόριο.Το χταπόδι στο κατάλογο μας έχει 16€ όχι 18€ που πληρώσατε εσείς.Είμαστε το μεσαίο εστιατόριο με της μπλε και άσπρες καρέκλες .
Αν διαβάσετε κριτικές από κάποια αλλα εστιατόρια θα δείτε πια προσφέρουν 15%-20%.
Συμφωνώ ,κάτι τέτοια μαγαζιά χαλάνε την ποιότητα της Λευκάδος .
Θα χαρούμε πολύ την επόμενη φορά που θα επισκεφθείτε την Λευκαδα να φάτε στο εστιατόριο μας και τότε να μας γράψετε μια κριτική για το δικό μας φαγητό .
Συμβουλή μας είναι όπου ακούτε πολλά κεράσματα και εκπτώσεις να είσαστε λίγο επιφυλακτική .

Η κριτική γράφτηκε 29 Μαΐου 2021

Οι άνθρωποι και η ατμόσφαιρα του μαγαζιού με κέρδισαν από την πρώτη φορά που πήγα!!! Το ωραίο τους φαγητό, τα ψάρια, η καθαριότητα και η γρηγορη εξυπηρέτηση με έκαναν να το επισκέπτομαι κάθε φορά που βρίσκομαι στα Σύβοτα Λευκάδας!!!

Ευχαριστούμε, Johngartz

Taverna Stavros Sivota: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αθάνι, Απολλώνιοι

Σύβοτα, Λευκάδα

Taverna Stavros Sivota: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!