“καλό φαγητό όταν τρως σε άγνωστο μέρος χωρίς επαγγελματισμό. ”
Κριτική για: AGALI RESTAURANT ''sivota-perdika''

AGALI RESTAURANT ''sivota-perdika''
Καλό για: Γραφική θέα, Τοπική κουζίνα
Περιγραφή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ!ΦΡΕΣΚΑ ΨΑΡΙΑ ,ΟΣΤΡΑΚΑ ,ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΦΤΙΑΧΜΕΝΑ ΜΕ ΜΕΡΑΚΙ,20 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

φάγαμε 3 φορές σε μια βδομάδα 5 μελή οικογένειά αφήσαμε αρκετά χρήματα και η παραγγελιοδοχος δεν έμπαινε καν στον κόπο να μας κοιτάξει.. οχι να μας προτείνει..οχι να μας βοηθήσει.. οχι να χαμογελάσει.. οχι για να φάμε εκεί και τις υπόλοιπες 4 μέρες των διακοπών..οχι γιατί είχαμε απαιτήσεις...οχι γιατί τους κουρασαμε... απαράδεκτη απλά .. και το λέω μετά από πολλά ταξίδια και για ένα καλοκαίρι με covid και με λιγοστό τουρισμό!

Ευχαριστούμε, _F6422QP

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εαν επισκεφθειτε να Συβοτα για καποιες μερες, αξιζει ενα βραδυ να φατε στο συγκεκριμενο μαγαζι. Ωραιες, καθαρες γευσεις, ομορφο περιβαλλον, ευγενικο, εξυπηρετικο προσωπικο, νοστιμα πιατα. Δεν θα το μετανιωσετε.

2  Ευχαριστούμε, galanicky
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ ωραίο εστιατόριο με υπέροχη θέα και εξυπηρέτηση. Λόγω εγκυμοσύνης δε μου επιτρέπει η γιατρός να τρώω σαλάτες οπότε επέλεξα να πάρω σαλάτα με παντζάρια, μια λαχανοπιτα και ψαρικα. Ήταν όλα άψογα και πολύ νόστιμα. Σίγουρα αν βρεθώ ξανά προς τα εκεί θα το προτιμήσω.

1  Ευχαριστούμε, marypagoni
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020

Ωραία θέα, καλό φαγητό, άνετο πάρκινγκ, μερίδες μετρίου μεγέθους, το προσωπικό πολύ σοβαρό αλλά εξυπηρετικό, θα ήθελα όμως λίγο χαμόγελο

Ευχαριστούμε, Sonata1234
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020

Απίστευτη θέα!! Κάτι ξεχωριστό. Μείναμε απίστευτα ευχαριστημένοι!! Έφεραν και καρπουζάκι για επιδόρπιο. Πολύ λογικές τιμές.

Ευχαριστούμε, _Z7166IK

AGALI RESTAURANT ''sivota-perdika'': Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πέρδικα, Περιοχή Θεσπρωτίας

Σύβοτα, Ηγουμενίτσα
Σύβοτα, Ηγουμενίτσα

AGALI RESTAURANT ''sivota-perdika'': Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα