“Μέτριο”
Κριτική για: AGALI RESTAURANT ''sivota-perdika''

AGALI RESTAURANT ''sivota-perdika''
Καλό για: Γραφική θέα, Τοπική κουζίνα
Περιγραφή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ!ΦΡΕΣΚΑ ΨΑΡΙΑ ,ΟΣΤΡΑΚΑ ,ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΦΤΙΑΧΜΕΝΑ ΜΕ ΜΕΡΑΚΙ,20 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Τα θαλασσινά που πήραμε ήταν καλά αλλά όχι τέλεια και η μπριζόλα που επισης παραγγείλαμε ηταν αψητη. Το προσωπικό ήταν ευγενικό κα η θέα πολυ όμορφη

Ευχαριστούμε, MaraKour

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική επιλογή με σπιτικά και φρέσκα φαγητά. Πήραμε μουσακά, μπιφτέκι και σουβλάκι. Και σαλάτες φυσικά. Όλα ήταν απίστευτα νόστιμα! Η θέα δε ονειρική. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Alexandra N
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2020

Η θέα του μαγαζιού είναι υπέροχη και το φαγητό αν πας για μία μόνο φορά θα φύγεις ικανοποιημένος. Αρνητικό είναι οι τσιμπημένες τιμές σε όλα τα πιάτα. Αν ξαναπας όπως εμεις αρκετές φορές τοτε θα διαπιστώσεις ότι ειναι και ακριβό και τα πιάτα δεν ήταν όλα τόσο πετυχημένα όπως την πρώτη φορά. Φύγαμε όλοι η παρέα με την αίσθηση ότι μας βλέπουν απλά σαν πορτοφόλι κ ότι αφού δεν θα μας ξαναδούνε(λάθος γιατί μείναμε αρκετό καιρό στην περιοχή) δεν μας νοιάζει κιόλας..Βιαζόντουσαν να μαζέψουν το τραπέζι κ τις δύο τελευταίες φορές τουλάχιστον δεν προλάβαμε να φάμε και μας ρωτούσαν συνέχεια να το μαζέψουν δίνοντας μας την αίσθηση ότι πρέπει να φύγουμε (ενώ δεν καθήσαμε πολύ ώρα κ ούτε είχε κόσμο) κ γενικά και απο αλλες λεπτομέρειες χάλασε την αρχική καλή εντύπωση που μας άφησε οπότε και δεν ξαναπήγαμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
3  Ευχαριστούμε, Ζωή Δ
Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2019

Πήγαμε παρέα 6 ατόμων και πήραμε κρεατικά, πατάτες χειροποίητες και σαλάτες. Όλα ήταν νόστιμα και από δικούς τους ανθρώπους τα κρέατα. Έχει λίγα πιάτα, αλλά καλά. Η εξυπηρέτηση ήταν ικανοποιητική. Η θέα ήταν φανταστική!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, panos_mix
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό μεγάλη ποικιλία σε γευστικά πιάτα ωραία θέα καλές τιμές και εξυπηρετικό προσωπικό.......,................

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, _X511GK

AGALI RESTAURANT ''sivota-perdika'': Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σύβοτα, Ηγουμενίτσα

Πέρδικα, Περιοχή Θεσπρωτίας
Σύβοτα, Ηγουμενίτσα

AGALI RESTAURANT ''sivota-perdika'': Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!