Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο για τις καλοκαιρινές οικογενειακές διακοπές μας! Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό και αυτό έκανε τη διαμονή μας φανταστική. Οι εγκαταστάσεις και τα δωμάτια πάρα πολύ καλά, καθαρά και άνετα. Ο μπουφές του εστιατορίου είχε καλομαγειρεμένα φαγητά ,αλλά θα μπορούσε να έχει και μεγαλύτερη ποικιλία.Τα δωρεάν κοκτέιλ στην πισίνα μας ανανέωσαν απίστευτα. Γενικότερα έχει πολύ καλή σχέση ποιότητας τιμής.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Οι σουιτες του ξενοδοχειου ειναι εξαιρετικα ανετες!
Ευχαριστούμε, LIAPLAR
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Σκέτη Απάτη το all inclusive. Πανακριβο γι αυτά που προσφέρει.Το beach bar δεν λειτουργεί κι ενώ στις φώτο φαίνεται ότι είναι πάνω στη θάλασσα ή παραλία απέχει περίπου 5 λεπτά σε χωματόδρομο.Μικρή ποικιλία φαγητών και ανοδιοργανωσια στο στήσιμο του μπουφέ.
Το σώζει το ότι οι υπάλληλοι είναι ευγενικοι και η τοποθεσια του.

1  Ευχαριστούμε, Panagiotis M
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Είμαστε 4μελης οικογένεια(6 και 5 ετών τα παιδιά) ... Και αυτά που παραθέτω είναι τα εξης:
Πολύ καλό ξενοδοχείο, το δωμάτιο μας ειναι ευρύχωρο και καθαρό και με ωραία θέα.
Οι πισίνες καθαρές και ο γύρο χώρος όμορφος.
Το εστιατόριο παρουσίαζε πρόβλημα στον μπουφέ(ανεφοδιασμός και ποικιλία)
Τα σνακ στο pool bar άφαντα...
Το προσωπικό ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟ και ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟ..
Το συστήνω μόνο για το οικονομικό all inclusive και μόνο.

Ευχαριστούμε, kiritsiefi
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Θανάσης τατσης θηβα Πήγαμε στο thalassa προκατειλημμενοι από τις περσινές άθλιες διακοπές.. Αντίθετα συναντήσαμε ένα εξαισιο μέρος που αμέσως μας άλλαξε την διάθεση.Το πράσινο απίστευτο,ο χώρος μαγικός και η θέα απλά τέλεια. Τα δωμάτια τεραστια άνετα και πεντακάθαρα αφού μας τα καθάριζαν κάθε μέρα χωρίς να το ζητάμε. Το φαγητό τοσο καλομαγειρεμενο που νομίζαμε ότι ήταν σπιτικό. Εντυπωσιάστηκα με την πισίνα που ήταν συνέχεια καθαρή,αφού έμαθα από την διεύθυνση ότι την άφηναν όλη νύχτα να δουλεύει έτσι ώστε να φιλτράρεται το νερό συνέχεια.Και τέλος αυτό το απίστευτο προσωπικό που συνεχώς με Καλή διάθεση και όρεξη μας έκαναν να αισθανόμαστε ότι είμαστε ανάμεσα σε φίλους και όχι ότι έκαναν αγγαρεία. Έστω και αν στην αρχή υπήρχαν κάποιες πολύ μικρές ελειψεις λόγω αρχής πιστεύω αμέσως η διεύθυνση φρόντισε να διορθώσει. Τέλος ένα Ευχαριστώ στον μόνιμα χαμογελαστό κύριο Δημήτρη (διεύθυνση)που δεν μας χάλασε κανένα χατήρι όσο απαιτητικοί και να ήμασταν.Σας ευχαριστώ για μια ακόμη φορά (για αυτό δεν φοβάμαι να γράψω το όνομα μου ολοκληρο)για τις τέλειες διακοπές που μας χαρίσατε

1  Ευχαριστούμε, 223thanasist
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ είχα ακούσει καλύτερα για το ξενοδοχείο και πήγαινα με την καλύτερη διάθεση δυστυχώς απογοητευτικά!
Ενώ μας είπαν θα μας βάλουν σε μεγάλο δωμάτιο (4μελης οικογένεια) μας έβαλε σε μικρό δωμάτιο το οποίο είχε μικροπροβλήματα η κουρτίνα στο μπάνιο χαλασμένη ψάχναμε τηλεχειριστήριο αεεκοντισιον και τηλεόρασης η.οποια τηλεόραση είχε μόνο τα κλασικά κανάλια και ήταν τηλ που είχα στο χωριό μου πριν 20 χρόνιπα.ειχα πληρώσει all inclusive και ενώ το φαγητό ήταν μέτριο προς καλό για ξενοδοχείο χωρίς πολλές επιλογές το κακο ήταν ότι ξέμενε.το προσωπικό ευγενικό προσπαθούσε να εξυπηρέτηση αλλά ήταν λίγα άτομα 2 καθαρίστριες χωρίς τρόπους που ερχόντουσαν ενώ ήσουν μέσα στο δωμάτιο χτυπούσαν την πόρτα να μπουν να καθαρίσουν. Ένα άτομο στο pool bar ευγενικοτατο αλλά ζητούσες κάτι και έπρεπε να φύγει να πάει να τα φέρει από αλλου.
Η τοποθεσία είναι τέλεια αλλά δεν θα το πρότεινα με αυτή την διεύθυνση

Ευχαριστούμε, Y5691KF_