Ανοικτά σήμερα: 10:30 π.μ. - 8:30 μ.μ.
Αποθήκευση

despinakliotouk
Μυτιλήνη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδικό. Πρέπει οπωσδήποτε να πάτε σε αυτή την έκθεση ξύλου που δεν χορταίνεις να βλέπεις την μοναδικότητα των αντικειμένων όσες φορές και αν την επισκεφτείς

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, pandexter
Ο/η OlivewoodHouse, Ιδιοκτήτης του Olive Wood House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2022

Αγαπητέ φίλε,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την αγάπη που δείχνετε στην τέχνη μας! Είμαστε ευγνώμονες που εκτιμήσατε και λατρέψατε τις δημιουργίες μας! Σας αγαπάμε πολύ και ανυπομονούμε για μία επόμενη επίσκεψη στο κατάστημα μας!

Με αγάπη,
Μυρσίνη Προδρόμου

Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εμπειρία ή επίσκεψη μου στο συγκεκριμένο κατάστημα. Η φιλοξενία απερίγραπτη, η προθυμία να μας ξεναγησουν στο εργαστήριο ήταν δε ανεπανάληπτη! Μετά από λεπτομερή αναφορά στην διαδικασία κατασκευής των αντικειμένων, πήραμε μέρος στην κατασκευή ενός, το οποίο οι ιδιοκτήτες μας δωρησαν! Ευχαριστούμε πολύ!! Θα σας ξαναεπισκευτουμε σύντομα!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, despinakliotouk
Ο/η OlivewoodHouse, Ιδιοκτήτης του Olive Wood House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιουλίου 2022

Αγαπητή Δέσποινα,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα γλυκά σας λόγια! Είμαστε ευγνώμονες που αγαπήσατε την τέχνη μας και λατρέψατε τις δημιουργίες μας! Εύχομαι το δώρο μας να στόλισε όμορφα τον χώρο σας και να αποτελεί μία όμορφη ανάμνηση από την εμπειρία σας! Σας αγαπάμε πολύ και ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Με αγάπη,
Μυρσίνη Προδρόμου

Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2021

Καταπληκτικό μέρος για να αγοράσει κάθε προσωπικό σου δώρο. Καταπληκτική η ξενάγηση στο τρομερό εργαστήριο του. Μιχάλη

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, xatzivironas
Ο/η OlivewoodHouse, Ιδιοκτήτης του Olive Wood House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Μαρτίου 2021

Αγαπητέ φίλε,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Αγαπάμε το ξύλο ελιάς και μας αρέσει να μοιραζόμαστε την εμπειρία της ξυλογλυπτικής με τους φίλους μας!

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Μιχάλης & Μυρσίνη Προδρόμου

Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ποικιλία από χειροποίητες ξύλινες κατασκευές από ελιά σε λογικές τιμές. Η κυρία που εξυπηρετεί πολύ καλή.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, dimitriosg618
Ο/η OlivewoodHouse, Ιδιοκτήτης του Olive Wood House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Μαΐου 2019

Αγαπητέ Δημήτρη,

Σε ευχαριστούμε για την κριτική σου. Αγαπάμε το ξύλο ελιάς και μας αρέσει να μοιραζόμαστε την εμπειρία της ξυλογλυπτικής με τους φίλους μας!

Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε!

Μιχάλης & Μυρσίνη Προδρόμου

Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει να επισκεφτείτε αυτό το χώρο! Δεν θα ξέρετε τι να προτοδιαλέξτε! Για όλα τα βαλάντια κ σε δίαφορα μεγέθη, αναμνηστικά κ είδη μοναδικής ομορφιάς κ ποιότητας!
Η υπέροχη κυρία Μυρσίνη με τα κερασματα της!!!
Σαρ ευχαριστούμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, elpidakourtzi
Ο/η OlivewoodHouse, Ιδιοκτήτης του Olive Wood House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Φεβρουαρίου 2019

Αγαπητή Ελπίδα! Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα γλυκά σου λόγια!
Είμαστε πολύ συγκινημένοι που μοιραζόμαστε τις ίδιες αξίες με την οικογένειά σου, και συνεχίζουμε με πολύ μεράκι την παράδοση του χειροποίητου.

Σας αγαπάμε πολύ και ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Μιχάλης & Μυρσίνη