Ανοικτά σήμερα: 10:30 π.μ. - 4:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Εξαιρετικό

Εξυπηρετικό προσωπικό, μοναδικά προϊόντα. Εάν βρεθείτε το νησί, σας προτείνω ανεπιφύλακτα να... διαβάστε περισσότερα

nickchatzi_
μέσω κινητής συσκευής
Μοναδικό

Μοναδικό. Πρέπει οπωσδήποτε να πάτε σε αυτή την έκθεση ξύλου που δεν χορταίνεις να βλέπεις την... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2022
pandexter
Λέσβος, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2021

Καταπληκτικό μέρος για να αγοράσει κάθε προσωπικό σου δώρο. Καταπληκτική η ξενάγηση στο τρομερό εργαστήριο του. Μιχάλη

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, xatzivironas
Ο/η OlivewoodHouse, Ιδιοκτήτης του Olive Wood House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Μαρτίου 2021

Αγαπητέ φίλε,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Αγαπάμε το ξύλο ελιάς και μας αρέσει να μοιραζόμαστε την εμπειρία της ξυλογλυπτικής με τους φίλους μας!

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ποικιλία από χειροποίητες ξύλινες κατασκευές από ελιά σε λογικές τιμές. Η κυρία που εξυπηρετεί πολύ καλή.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, dimitriosg618
Ο/η OlivewoodHouse, Ιδιοκτήτης του Olive Wood House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Μαΐου 2019

Αγαπητέ Δημήτρη,

Σε ευχαριστούμε για την κριτική σου. Αγαπάμε το ξύλο ελιάς και μας αρέσει να μοιραζόμαστε την εμπειρία της ξυλογλυπτικής με τους φίλους μας!

Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε!

Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει να επισκεφτείτε αυτό το χώρο! Δεν θα ξέρετε τι να προτοδιαλέξτε! Για όλα τα βαλάντια κ σε δίαφορα μεγέθη, αναμνηστικά κ είδη μοναδικής ομορφιάς κ ποιότητας!
Η υπέροχη κυρία Μυρσίνη με τα κερασματα της!!!
Σαρ ευχαριστούμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, elpidakourtzi
Ο/η OlivewoodHouse, Ιδιοκτήτης του Olive Wood House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Φεβρουαρίου 2019

Αγαπητή Ελπίδα! Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα γλυκά σου λόγια!
Είμαστε πολύ συγκινημένοι που μοιραζόμαστε τις ίδιες αξίες με την οικογένειά σου, και συνεχίζουμε με πολύ μεράκι την παράδοση του χειροποίητου.

Σας αγαπάμε πολύ και ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Μιχάλης & Μυρσίνη

Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδικά και χειροποίητα, όλα φτιαγμένα από ξύλο ελιάς! Νιώθεις πραγματικά την φιλοξενία και την ανοιχτή καρδιά της κ. Μυρσίνης!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, VagelitsaIgnatis
Ο/η OlivewoodHouse, Ιδιοκτήτης του Olive Wood House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητοί μας φίλοι,

Ευχαριστούμε για την επίσκεψη και την κριτική σας για το κατάστημά μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική έγινε: 21 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικη εξυπηρετηση
Ευγενικη.
καθως και εργα τεχνης απο το ιερο δενδρο της ελιας που για πολλα χρονια συνεχιζε αλλα και συνεχιζει να ειναι το κεντρικο θεμα της Λεσβου.
Αξιζει να επισκεφτειτε και να παρετε ενα αναμνηστικο απο το νησι

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, agerakel
Ο/η OlivewoodHouse, Ιδιοκτήτης του Olive Wood House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητέ Αργύρη,

Ευχαριστούμε για την επίσκεψη και την κριτική σας για το κατάστημά μας. Αγαπάμε το ξύλο ελιάς και προσπαθούμε για την καλύτερη δυνατή αξιοποίησή του, ώστε όλοι εσείς οι φίλοι μας να απολαμβάνετε το φυσικό άρωμα και την υφή του.

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!