“👍👍👍👍👍”

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αδυνατο να παει καποιος στη Λεσβο και να μην παει στον Ταξιαρχη. Πολυ ωραια τοποθεσια και μια ιστορια που χανεται μεσα στους αιωνες. Να μας ευλογει και να μας δινει δυναμη !

Ευχαριστούμε, anastasios909
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Προστάτης του νησιού μας αλλά κ όλων μας. Ιστορία μοναδική αλλά κ η ύπαρξη του αληθινή. Είναι πάντα παρών κ οδηγός μας.

Ευχαριστούμε, ven22
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Δεν μπορείς να επισκευτείς την Λέσβο και να μην επισκευτείς τον Ταξιάρχη έστω για να ανάψεις ένα κερί!

Ευχαριστούμε, giannisst13
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018

Στον Μανταμάδο της Λέσβου, βρίσκεται ο ναός του Ταξιάρχη, αφιερωμένος στον Αρχάγγελο Μιχαήλ. Ένας ιστορικός ναός . Εκεί υπάρχει η θαυματουργή εικόνα του Αρχαγγέλου, η οποία δημιουργήθηκε με θαυμαστό τρόπο. Όλα τακτοποιημένα, δημιουργούν κατάνυξη.

Ευχαριστούμε, dellmar2017
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2017

Δεν νοείται επίσκεψη στη Λέσβο χωρις προσκύνημα στου Ταξιαρχες, με την επιβλητική αναγλυφη εικονα του Ταξιαρχή Μιχαήλ.

Ευχαριστούμε, vkanell

Ταξιάρχης της Λέσβου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λέσβος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου
Καλλονή, Λέσβος

Ταξιάρχης της Λέσβου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!