“Ένα μέρος που αξίζει να πας”
Κριτική για: Antonis Ouzeri

Antonis Ouzeri
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Πολύ καλό φαγητό , οικογενειακό κλίμα, σπιτικό μεζέδες σε καλές τιμές και εξαιρετική θεα συνθέτουν ένα ιστορικό μαγαζι στη Μυτιλήνη

Ευχαριστούμε, Chris P

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Άψογο και γρήγορο σερβίρισμα εξαιρετικών αξέχαστων παραδοσιακών γεύσεων σε καθαρό περιβάλλον από καθαρή κουζίνα με εξαιρετική θέα στην πόλη με το λιμάνι της Μυτιλήνης και στον αερολιμένα

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, ΣΥΜΕΩΝ Α
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η πρώτη μου εντύπωση ήταν πολύ θετική όσον αφορά την υποδοχή και το περιβάλλον.Αλλά επειδή τον πρώτο λόγο έχει το φαγητό ήμουν αρκετά επιφυλακτική. Τελικά τα θαλασσινά που παραγγείλαμε ήταν καταπληκτικά ,καλομαγειρεμένα και νόστιμα! Οι τιμές αρκετά καλές (50€ για 3 άτομα ).Στο τέλος απολαυστικό γιαουρτάκι με κοκτέιλ γλυκών κουταλιού .Ο ιδιοκτήτης κύριος Αντώνης όλα τα λεφτά!!!
Το προτείνω ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, _A3909ZA
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018

Πήγαμε εκεί για να διαπιστώσουμε όσα είχαμε ακούσει (θετικά) για το ουζερί του Αντώνη. Ήταν λίγα τελικά!! Ήρθε ο ίδιος ο Αντώνης & απλά του δώσαμε κατεύθυνση - θαλασσινά ή κρεατικά, (θαλασσινά εμείς ) θέλουμε να δοκιμάσουμε γεύσεις από το νησί. Τα ψάρια του φρέσκα, όλα τα πιάτα-μεζέδες ζεστά, νόστιμα,μεγάλη ποικιλία, απίστευτη θέα & η ατμόσφαιρα στο ουζερί από άλλη εποχή! Μείναμε έκπληκτοι με το λογαριασμό, οι τιμές πολύ καλές & αρκετά κερασμένα.

Ευχαριστούμε, killbill_vk
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη μέρα στο νησί Κ το πρώτο που μας πρότειναν είναι ο "Αντώνης ". Ανεβήκαμε εκεί ψηλά. Υπέροχη θέα. ..πιάτο η Μυτιλήνη. Όπως Κ τα πιάτα τους πολύ νόστιμα. Γρηγορο service,όλα καλοψημένα και πολύ καλές τιμές!

Ευχαριστούμε, Foni F

Antonis Ouzeri: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Antonis Ouzeri: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!