Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 12/12/22
Agoda.com
Επιπλέον έκπτωση 3% με το AGOTA1222
Hotels.com99 $
Priceline88 $
Travelocity99 $
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ προσεγμένο ξενοδοχείο και ιδιαίτερα καθαρό. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμο να διαχειριστεί την κάθε ανάγκη. Προσφέρεται πρωινό με μεγάλη ποικιλία. Τέλος, υπάρχουν θέσεις πάρκινγκ τις οποίες κατόπιν συνεννόησης μπορείς να χρησιμοποιήσεις.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, K0NsTAdInOs
Η κριτική έγινε: 17 Μαΐου 2021

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε προνομιακή θέση, έχουν καταπληκτική θέα όλα τα δωμάτια. Είναι προσεγμένο και καθαρό με πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Αξίζει να αναφερθεί ότι μας παρείχαν πρωινό της επιλογής μας ενώ η ώρα του πρωινού είχε παρέλθει. Σίγουρα θα το επιλέξω όταν ξαναπάω Μυτιλήνη!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Elen_Gian
Η κριτική έγινε: 17 Μαΐου 2021

Πολύ καλό ξενοδοχείο. Καθαρό, σε κεντρικό τοποθεσία ! Το δωμάτιο είχε απίστευτη θέα! Άριστη εξυπηρέτηση. Ο κύριος στη Ρεσεψιόν πολύ ευγενικός - μας παρείχε τις απαραίτητες πληροφορίες & οδηγίες για να κινηθούμε στο νησί.
Επίσης μας παρείχαν πρωινό ενώ είχε παρέλθει η ώρα αυτού. Ευχαριστούμε πάρα πολύ!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Evangelia G
Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλό ξενοδοχείο επάνω στο λιμάνι με εύκολη πρόσβαση και κοντά στο κέντρο της πόλης. Καλά και καθαρά δωμάτια με μόνη ένσταση στην πολύ στενή ντουζιέρα που σε δυσκολεύει αρκετά. Το πρωινό θα έλεγα ότι είναι αυτό που περιμένεις από το ξενοδοχείο, χωρίς κάτι ιδιαίτερο. Βάσει τιμής είναι το καλύτερο για το κέντρο της Μυτιλήνης.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 7344dimitriskastoris
Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2019

Έμεινα στο Blue Sea Hotel στη Μυτιλίνη αρχές Οκτώβρη 2019 και έμεινα πολύ ικανοποιημένη. Βρίσκεται σε κεντρικό σημείο της Μυτιλίνης, στο λιμάνι οπότε βολεύει για βόλτες μες στην πόλη και σε καφετέριες, εστιατόρια, μαγαζιά ενώ ταυτόχρονα έχει - σε κάποια τουλάχιστον δωμάτια - εξαιρετική θέα με πανοραμική άποψη της προκυμαίας της Μυτιλίνης. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο , άνετο και όμορφο. Να τονίσω και λίγο παραπάνω το πολύ άνετο στρώμα του κρεβατιού που μας βοήθησε να κοιμηθούμε πολύ ξεκούραστα και αναζωογονητικά. Πρωινό κλασικό continental όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά ικανοποιητικό. Γενικά άριστη σχέση ποιότητας- τιμής, θα το ξαναπροτιμήσω αν επισκεφθώ ξανά το νησί.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Vasiliki B