“Μέτριο”
Κριτική για: Gardénia

Gardénia
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ακριβό ζαχαροπλαστείο χωρίς να μας ενθουσιάσει κάτι που πήραμε . Και μάλιστα δεν ήταν ένα . Διαλέξαμε τριών ειδών τάρτες , ένα προφιτερόλ ( μπαγιάτικο ) και ένα μιλφέιγ . Όταν ξαναβρεθώ στο νησί σίγουρα δεν θα το προτιμήσω .

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, mpeilys_05

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020

Υπέροχα γλυκά και καταπληκτική εξυπηρέτηση!!! Μας εφτιαξαν μια τούρτα αμυγδάλου απλά τέλεια. Ποιότητα και εξυπηρέτηση και πολύ καθαριότητα. Μπράβο

Ευχαριστούμε, Ambassador281167
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά γλυκά και παγωτά αλλά πολύ ακριβά όλα. Έχουν και ένα θέμα με τα μαθηματικά οι υπάλληλοι (ελπίζω να έκαναν λάθος μόνο σε μας). Πήραμε ένα κιλό παγωτό (εκπληκτικό) έγραφε 17€ το κιλό, μας είπαν ότι έχει 20€ και στο τέλος μας χρέωσαν 21€ στην κάρτα. Θέλω να πιστεύω από λάθος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, _F6555JE
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2019

Το παγωτό είναι εξαιρετικό! Το συνιστώ σε όλους σας! Εγώ προσωπικά δοκίμασα τις γεύσεις πορτοκαλι και μπισκότο και βανίλια Μαδαγασκάρη με στεβια και ήταν τέλειο. Αλλά δοκίμασα και διάφορα γλυκάκια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, georgepour12
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2019

Πολύ νόστιμα φρεσκοτατα γλυκά και ελαφρια,ωραίο καθαρό μαγαζί ευγενικο προσωπικο,η επιλογη μου ταρτακα που λιωναν απο φρεσκάδα μιλφεϊ πολυ νόστιμο και ελαφρύ και ένα κορνεδακι φοβερά όλα!Εάν θέλετε να γλυκαθειτε οπωσδηποτε να πατε στην γαρδενια εξαιρετικα και φρεσκα γλυκα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Dimitra G

Gardénia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μυτιλήνη, Λέσβος
Μυτιλήνη, Λέσβος

Gardénia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα