“Πολύ κακή εμπειρία δυστυχως”
Κριτική για: Home - It's A Feeling

Home - It's A Feeling
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά ευγενική κυρία δέχθηκε την τηλεφωνική μας κράτηση για βραδυνο φαγητό. Πολύ ωραίος χώρος ομολογουμενως. Μέχρι εκεί ομως... Το τραπέζι μας σε χώρο όπου κόσμος δίπλα μας έπινε καφέ με πολλά παιδιά η χωρίς. Παιδικος σταθμος Φοβερή αναστάτωση και φασαρία Θύμιζε μόνο καφετέρια. Ζητήσαμε αλλαγή τραπεζιού. Ο υπεύθυνος απαξίωσε να μας μιλήσει ο ίδιος Έστειλε μια υπσλληλο για να μας ειδοποιήσει απλά ότι δεν γίνεται. Φύγαμε αφού πρώτα διαμαρτυρηθήκαμε χωρίς όμως να φαίνεται ότι τους απασχόλησε ιδιαίτερα. Προφανώς θα έρθουν αλλα κορόιδα... Ο κατάλογος ανέμπνευστος χωρίς προσανατολισμό. Λίγο από όλα... Λίστα κρασιών μέτρια... Η βραδιά μας χάλασε. Ευτυχώς δεν φάγαμε εκεί και βρήκαμε τραπέζι στο «Ιστορικό»με εξαιρετικό πραγματικά φαγητό και άριστη εξυπηρέτηση. Από το Home μόνο δυσάρεστες αναμνήσεις και χαμενος χρονος παντως.

Ευχαριστούμε, STPIRP

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο περιβάλλον, ζεστή ατμόσφαιρα. Το μόνο αρνητικό η υποδοχή του μαγαζιού που σε βάζει σε όποιο τραπέζι θέλει ενώ έχει αρκετά άδεια.Προτιμώ να πάω κάπου που θα επιλέξω εγώ πού θα καθήσω...

Ευχαριστούμε, Xaroula I
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενας μαγευτικος κηπος στην καρδια του ιστορικου κεντρου της πολης. Μαγευτικη elegant ατμοσφαιρα. Το σκηνικο μοιαζει να εχει βγει απο ταινια. Μεσα στην καρδια της πολης ενας κρικος που συνδεει το παρελθον με το παρον. Καταπληκτικη κουζινα με νοστιμα και εξυπνα πιατα και το σερβις απο ενα πολυ καλα εκπαιδευμενο προσωπικο. Το coctail menu ειναι ενημερωμενο πολυ καλα. Σιγουρα θα ειναι το πιο hot σημειο της πολης για αρκετα χρονια. Συγχαρητηρια

1  Ευχαριστούμε, mtzanetos
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Home - It's A Feeling: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νεάπολη, Λέσβος
Μυτιλήνη, Λέσβος

Home - It's A Feeling: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!